18. ledna 2021 12:15
Michael Pšenák

Padl nový rekord v nejdražším prodaném skinu. Sběratel koupil AK-47 Case Hardened za 3 a čtvrt milionu korun

Skiny jsou stále obrovskou součástí Counter-Striku, což dokazuje také to, že opět padl nový rekord v nejdražším prodaném skinu v historii. Neznámý sběratel se rozhodl zakoupit skin za neskutečnou částku 150 000 dolarů.

Začátek nového roku přinesl jeden nový rekord ve světě CS:GO. Skiny jsou součástí hry již od roku 2013, jejich popularita však ani náhodou neklesá. Dokazuje to také neznámý sběratel, který si svůj nový grál zakoupil za 150 000 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3 250 000 korun.

O jaký skin jde? Jedná se o populární a vzácný skin AK-47 Case Hardened s opotřebením Minimal Wear, kde nechybí ani StatTrak, přičemž by se mělo jednat o ST skin s nejlepším známým patternem. Vysoké ceně pomohly také čtyři holografické samolepky týmu Titan z turnaje EMS Katowice 2014, jejichž cena se pohybuje v rámci desetitisíců dolarů za jeden kus.

O prodeji skinu, který můžete vidět na fotce výše, informoval na svém Twitteru známý trader ohnePixel, který za prodejem stojí. Ten potvrdil, že za rekordní cenu se skin prodal za pouhých 24 hodin od momentu, kdy jej začal nabízet.

Jen připomeňme, že předchozí rekord drží vzácný skin M4A4 Howl se StatTrakem a čtyřmi samolepkami týmu iBUYPOWER z Katowic 2014, který koupil v červnu loňského roku čínský sběratel za částku, kterou ohnePixel odhadl okolo 100 000 dolarů.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný