22. října 2018 17:05
Michael Pšenák

Online část 1. FORTUNA COOL ligy je za námi

Rozděleny již byly i poslední body, účastníci LAN finále čtvrté sezóny 1. FORTUNA COOL ligy jsou již známí. Co přinesla základní část?

Účast všech týmů v jednom herním týdnu jsme v základní části moc často vidět nemohli, to ale vlastně nebylo vůbec na škodu, ba naopak! I díky tomu bylo do posledního kola o co hrát. Ale popořadě, začneme samozřejmě prvním kolem. To se hrálo již více jak před měsícem a vidět jsme v něm nemohli hráče ex-Majestic Lions a Team Gravity. Nejlepší vstup do ligy si nakonec připsal Team Brute, jako jediní předvedli 100% úspěšnost a to hned ve dvou zápasech, v prvním kole předehrávali zápas právě oni. Team Brute pokračoval ve skvělých výsledcích i dál, přemožitelem jim nakonec byli jen hráči z ex-Majestic Lions. A právě s nimi již po čtvrtém kole vytvořili skupinku s náskokem, ve které je doplňoval ještě Trust.Universe. Poslední jmenovaní byli rovněž prvním, kdo dokázal Frozena a spol. obrat o body.

Ceny v 1. FORTUNA COOL Lize:

  • 1. místo - 575 MČR bodů + 50 000 Kč + přímý postup na MČR
  • 2. místo - 575 MČR bodů + 20 000 Kč
  • 3. místo - 575 MČR bodů + 5 000 Kč
  • 4. místo - 575 MČR bodů + 5 000 Kč
  • 5. místo - 240 MČR bodů
  • 6. místo - 220 MČR bodů
  • 7. místo - 200 MČR bodů
  • 8. místo - 180 MČR bodů

Tato skupina pokračovala ve své krasojízdě i dál a před sedmým kolem bylo jasné, že první tři postupová místa připadnou právě jim Ve hře už tedy bylo jen poslední. O něj se prala eSuba s FerrariPeek a vlastně také eEriness – ti by ale v sedmém kole museli vyhrát všechny čtyři zápasy a navíc ještě doufat, že eSuba s Ferrari selže. To se jim samozřejmě nepovedlo, v prvním herním dni prohráli a bylo jasné, že na LAN finále bude někdo z dvojice eSuba – FerrariPeek. Jako první šli na řadu eSubáci a nezklamali.

Více o jednotlivých kolech:

Dvě jasné výhry stavěly FerrariPeek do nezáviděníhodné pozice – budou muset obrat jasné favority ex-Majestic Lions o body, či se spokojit s pátým místem. Není tedy divu, že ZEDKO a spol. už skoro slavili postup, ale co se nestalo! Oslabení ex-ML nezvládli první mapu a hráči z mixu, kteří hráli spíše pro zábavu, najednou postoupili na YOUFEST. Tam tedy uvidíme čtveřici ex-Majestic Lions, Team Brute, Trust.Universe a FerrariPeek. Hrát se bude 3. listopadu, tedy jen týden před samotným MČR. Finále 1. FORTUNA COOL ligy bude zkrátka skvělou možností, jak zjistit nejaktuálnější info o formě jednotlivých týmů, či pro to, abyste si vyzkoušeli, jak vám to fandí. Nezapomeňte se tedy přijít podívat, bude to pecka! Lístky můžete pořídit už teď zde.

Michael Pšenák

Sdílejte článek
Štítky Ferrari finále

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný