17. května 2019 16:41
Michael Pšenák

Olomoucká zastávka uzavře tento víkend Electronic Sports Show

Letošní rok přinesl zajímavý projekt, roadshow o videohrách Electronic Esports Show. Její cíl byl ukázat širší veřejnosti, že hry nejsou něco, čeho by se musela bát. Nyní jde ESS do finále!

Poslední zastávka ESS čeká tento víkend na fanoušky esportu v Olomouci. Celou roadshow totiž uzavře dvoudenní štace v Galerii Šantovka, kterou bude celou jako moderátor provádět Wango. K tomu se jako host připojí v sobotu známá streamerka Viktorka a v neděli zase obránce olomoucké Sigmy Vít Beneš, který je mimo svých úspěchů ve světě klasického fotbalu známý i jako hráč a streamer FIFY. Kompletní program na stage můžete nalézt zde.

Vedle toho, co se bude dít na pódiu, je pak také připravena kopa doprovodného programu. O ten se postarají stánký partnerů, například na tom od Datartu si budete moci vyzkoušet českou VR pecku Beat Saber a v MSI/Trust PC zone na vás zase budou čekat ty nejnadupanější herní mašiny současnosti, na nichž si budete moci volně hrát či bojovat v turnajích ve Fortnite a CS:GO. I naposledy bude ESS zkrátka stát za to, tak nezapomeňte omrknout oficiální FB událost!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný