4. ledna 2019 20:29
Michael Pšenák

Na sedmnácté místo TOP 20 hráčů CS:GO za rok 2018 se dostal autimatic

Další člen žebříčku TOP 20 hráčů Counter-Strike za rok 2018 byl představen. Na sedmnáctém místě se dle HLTV.org umístil reprezentant Cloud9, autimatic.

Autimatic sice odehrál svůj první zápas, který zaznamenala databáze HLTV.org, až v roce 2015, Counter-Strike se ale věnuje opravdu delší dobu. Když mu bylo teprve 13 začal brát hru velic evážně a do invite části online ligy ESEA se dostal za méně než rok.

Autimatic je zkrátka talent, který sice zbrzdila vynucená přestávka způsobená studiem, ale ani ta ho nezastavila před postupem dále. V tom mu pomáhal především o pět let starší valens, v současnosti již neaktivní hráč, kterého ale i tak autimatic uvádí jako svého mentora.

Velký zlom přišel v dubnu 2016, během kterého přestoupil do Cloud9. V něm se mu velmi dařilo už v roce 2017, a i když to pro C9 nebyl nejlepší rok, umístění v TOP 20 mu uniklou jen o chlup. Rok 2018 byl ale, minimálně co se začátku týče, pro Cloud9 jinou básní a právě autimatic na tom nese obří podíl – svůj tým dotáhl na samotný ELEAGUE Major, na kterém si se svými spoluhráči dokonce vystřílel zlato.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný