26. února 2018 17:15
Michael Pšenák

Mousesports ovládli StarSeries i-League Season 4!

Není to tak dlouho, co jsme informovali o výsledcích základní části obřího turnaje v ukrajinském Kyjevě, StarSeries i-League Season 4. Swiss skupina se povedla oběma celkům s domácími zástupci, FaZe Clan zvládli vše bez prohry, mousesports nakonec postoupili nejtěsnějším možným výsledkem, 3-2. Jak se našincům dařilo v playoff?

Oku bystrého fandy CSka určitě neutekl turnaj v ukrajinském Kyjevě, StarSeries i-League Season 4. Report jsme vám podávali již po konci skupin, nyní už dospěl ke konci celý turnaj a tak nezbývá, než se podívat na playoff. Zde na sebe narazila světová elita v čele s FaZe Clan a SK Gaming a nechyběli ani mousesports, za které střílí STYKO s oskarem. FaZe a mousesports na sebe tentokrát nenarazili hned ve čtvrtfinále, nacházeli se dokonce v jiné polovině pavouka, finále Mouz vs. FaZe tedy nebylo jen snem! A hned na úvod také oba týmy ukázali, že na finále ambice mají, FaZe Clan ve čtvrtfinále smetli outsidery Renegades, mouz si zase poradili s G2 Esports. Jenže ejhle, Guardian a spol. v semifinále nestačili na papírově slabší Natus Vincere, čekal na ně tedy jen souboj o třetí místo.

To mousesports hráli naopak skvěle, v semifinále překvapivě nenarazili na SK Gaming, brazilská pětka neměla na Team Liquid. Své síly tedy oskar a spol. poměřili právě s nimi a díkybohu přes ně postoupili do finále! Ještě před tímto zápasem byl ale na programu match o třetí místo a ani zde FaZe úspěšní nebyli, z turnaje tedy odcházeli bez placky. Pachuť z GuardiaNovy prohry si naštěstí mohli domácí fandové spláchnout hned ve finále – mouz předvedli skvělou hru a přes Natus Vincere si došli pro zlato!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný