13. dubna 2018 20:10
Michael Pšenák

LANparty nad Vincentkou začíná již zítra

Co je lepší než hrát s přáteli celou sobotu Hearthstone? Hrát s přáteli Hearthstone celý víkend! V LAN party hotelu čeká na karbaníky jedna akce, kde si to můžou takto užít, už tento víkend! O co jde?

Trend tzv. House Cupů, turnajů, které pořádá známý hráč nebo streamer u sebe doma, se samozřejmě dostal i k nám. Minulý rok se jedno takové klání konalo ve hře Hearthstone a neměl ho na starosti nikdo jiný, než kapitán týmu eSuba, Faeli. Bitva nad Šporkou se dočkala velmi pozitivních reakcí a není tedy divu, že nyní přichází Faeli s další částí!

Tentokrát se celá akce stěhuje do LAN party hotelu a nese opět kouzelný název – LANpárty nad Vincentkou. Stěhování do Luhačovic sebou ale neodneslo zábavný formát – tentokrát akce přivítá osm hráčů, kteří budou moci skládat své decky velice zajímavě – hraje se klasicky standard formátem, jenže s tím rozdílem, že si hráči budou moci své decky vyšperkovat o některé kousky z Wildu, systémem, znázorněným na obrázku.

[[nid:5015393]]

Ten je ještě o to zajímavější, když si uvědomíte, že nová expanze je venku teprve jeden den! Zajímavé decky z nové "metagame" plus ty nejlepší karty z Wildu? To tedy bude něco! Na turnaj dostali pozvání čtyři eSubáci – Pavel "Scruffy" Janík, Štěpán "ecoo" Mach, Valentin "Valdaboy" Ivanov a Václav "Findan" Prosser.

V kvalifikacích si místo vyhráli bývalý spoluhráč Findana s Valdaboyem, Matty, H3zy, m1lan a Dawe. Kdo si odnese z Luhačovic nejlepší umístění? Reportáž z akce vám přineseme po víkendu!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný