19. března 2019 16:37
Michael Pšenák

LAN akce PLAYzone Challenge spouští registrace

Od největší CZ/SK LANky nás dělí už jen něco přes čtvrt roku a nyní už se dá na PLAYzone Challenge i zaregistrovat.

Herní komunita by tak, jak ji známe dnes, dost možná vůbec nevypadala, kdyby nebylo BYOC akcí. Jenže akce, kde by si prostě všichni se svým počítačem a periferíí sedli ke stolu a hráli celý víkend, se začaly pomalu vytrácet, až to dospělo do fáze, že na CZ/SK scéně nebyla pořádná a nefalšovaná velká LAN párty vlastně ani jedna. To se ale rozhodli změnit v PLAYzone, a proto ani ne před měsícem představili PLAYzone Challenge.

Jako hlavní hry se na ní budou hrát CS:GO, League of Legends, Hearthstone a Fortnite s PUBG a dnes byly také spuštěny registrace místa, tedy samotného vstupu na LAN párty Zapsat sebe či svůj tým můžete zde (uděláte-li tak již nyní, čeká na vás sleva) a na výběr máte hned ze tří možností vstupu – mimo základního, který nabízí za příjemnou cenu vlastně jen vstup do turnaje, můžete zvolit také tzv. Premium, při kterém obdržíte navíc nejen nějaké to občerstvení a přístup k rychlejší WiFi, ale také parkovací místo přímo u výstaviště a vstup do sleeping zone. A pro ty, co si chtějí akci užít bez toho, aniž by si museli přinést svůj herní setup, je tu třetí varianta nazvaná All inclusive, která všechny benefity z druhé rozšiřuje ještě o vybavené herní místo, tedy počítač, monitor a herní židli.

Organizátoři myslí i na ty, kteří se budou chtít přijít jen podívat na své favority v akci, vstupenku pro návštěvníky můžete za neskutečně sympatickou cenou 100 korun zakoupit tady. V pavilonu G2 BVV nebude chybět ani doprovodný program a stejně jako všechny tři typy vstupu do turnaje vám vstupenka zajistí i místo na Red Bull esport párty, která přijde na řadu v druhý den akce večer. A ještě jedna super zpráva, akci, konkrétně to, jak velké prize money na ní budou, můžete sami podpořit! Učinit tak lze buď zakoupením trika PLAYzone Challenge nebo klasickým příspěvkem zde. Pro více infa do budoucna doporučujeme sledovat oficiální FB událost.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný