10. prosince 2020 15:26
Michael Pšenák

Koozy před monster sobotou: Začíná se lámat chleba!

Jak vidí Filip "Koozy" Lejček šance hráčů ve zbývalých kolech FIFA COOL ligy? Během sobotního dvojkola se může definitivně rozhodnout o tom, kterých šest hráčů postoupí do play-off.

Oproti minulému týdnu se začne už ve 12:00 a na dvojitou dávku zápasů opět přijede vzácný host Bananides, který s Koozym utvoří komentátorské duo. Poměrně pohodlný náskok si drží na čele tabulky Seron, který zatím prohrál jen jednou a na prvním místě drží náskok čtyř bodů. O druhé místo se ale vede tvrdý boj. Neustále nepřestává překvapovat olomoucký borec MorCaJs, který v úterním kole přehrál i favorizovaného T9Lakyho. Právě T9Laky se po boku svého týmového kolegy DRMiho drží na děleném třetím místě s jednobodovou ztrátou právě na MorCaJse.

Co čeká Koozy od monster soboty?

„Máme tady další monster sobotu, na kterou se už teď moc těším. Za prvé, komentování ve dvou je vždycky zábacnější, i když v tomto počtu zápasů je to i tak náročné. Navíc tady máme poslední tři kola soutěže, takže se nám opravdu začíná lámat chleba. Bude zajímavé sledovat, jestli se ještě nějak budou měnit přední pozice, protože Seron už má solidní náskok, ale na druhou stranu je zatím na druhém místě překvapivě MorCaJs a Laky ho udčitě ještě bude chtít předstihnout a zajistit si místo v semifinále. Bitvy o postupové pozice do play-off budou taky zajímavé, protože rozdíl mezi šestým Mikim a sedmým Mariooosem jsou jen čtyři body. Monster sobota je tedy zcela klíčová pro Marioosa, Riijka a Emericksona, kteří stále mají teoretickou šanci na postup, ale musí ideálně bodovat za šest bodů. Jak to všechno dopadne, to se dozvíme v sobotu.“

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný