26. listopadu 2018 20:33
Michael Pšenák

JaCkz a Lucky oficiálně posilují G2 Esports

G2 Esport si opět projdou změnami! S aktivní sestavou se loučí dvojice SmithZz, Ex6TenZ, nahradí je duo bývalých hráčů 3DMAX.

Nová éra CS:GO sekce G2 Esports začala v červnu a hlavní změnou byl samozřejmě příchod bývalého kouče SmithZze a nového in-game leadera Ex6TenZe. Tento tým už si nehrál na francouzský supertým a snad i sami hráči věděli, že na naprostý vrchol prostě nemají. Jejich výsledky při tomto pohledu tedy nejsou úplně špatné, jenže dělené páté místo z Cologne či zajištění spotu v Challenger Stage v Katowicích, evidentně není to, co by se představovali, a přichází změna v sestavě je tedy docela logickým vyústěním.

Pomoci v cestě nahoru mají shoxovi a spol. Lucas "Lucky" Chastang a Audric "JaCkz" Jug, kteří se k G2 připojují z 3DMAX. V barvách tohoto francouzského týmu se jim dařilo, povedlo se jim vyhrát 28. sezónu ESEA MDL, dostat se na ESEA MDL Global Challenge LAN a také MDL Grand Final, odkud už vede přímá cesta do ESL Pro League. Oba dva hráči jsou svými schopnostmi známí a G2 Esports tedy nevybrali špatně. Před začátkem další sezóny mají navíc střelci dost času na rozehrání, tato změna by tedy měla G2 jedině prospět.

Sestava G2 Esports nyní vypadá takto:

Richard "shox" Papillon Kenny "kennyS" Schrub Alexandre "bodyy" Pianaro Lucas "Lucky" Chastang Audric "JaCkz" Jug

Damien "maLeK" Marcel (trenér)

Edouard "SmithZz" Dubourdeaux (náhradník) Kévin "Ex6TenZ" Droolans (náhradník)

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný