14. listopadu 2017 16:39

IEM Oakland - Vsaď si na nejlepší USA CS:GO turnaj!

MČR víkend, kdy sis mohl vsadit na nejlepší tuzemské týmy je tytam! Pojď si teď vsadit na světové týmy!

Herní turnaje a esport se stává čím dál tím zaběhlejším způsobem, jak si přivydělat na sázkách! IEM Oakland se pak stává oblíbeným turnajem, kde si hráč dokáže do své kapsy vyhrát i několik tisíc!

První utkání začínají už dnes večer, myslíte si, že na to máte?

Vyhrají FaZe nebo SK?

Souboj o post světové jedničky přináší řadu příběhů. Brazilskou pětici SK Gaming, která dominovala na začátku roku, dotahuje světový lineup FaZe Clan, který v posledních týdnech získal hned dva velké tituly - ESL One New York a ELEAGUE Premier. Bookmakeři Fortuny favorizují více evropské uskupení FaZe, kde hlavní AWP hvězdou je Ladislav "GuardiaN" Kovács. Na druhém místě je pak sestava Astralis a teprve až na třetí pozici je aktuální světová jednička a hypenutí SK Gaming, kteří před několika týdny vyhráli turnaj EPICENTER!

A co si vsadit na zápasy?

Společnost Fortuna pro tento turnaj vypsala jak předzápasové kurzy, tak bude spravovat i LIVE sázky! Kdo bude chtít, může turnaj sledovat na tomto odkazu - https://www.twitch.tv/esl_csgo_czsk.

Za nás je opravdu zajímavá sázka na NiP, kteří hrají s Astralis v úvodním utkání turnaje. Astralis například budou hrát se svým trenérem, který tolik CS:GO nehraje. NiP tak jdou do zápasu s velkou šancí na výhru!

Vsadíte si s námi na IEM Oakland? :P

Populární pořady na Prima Cool