28. července 2016 11:57

Hulkbuster a spol.: 5 nejlepších Iron Manových brnění!

Pojďme se spolu mrknout na pět nejlepších brnění, které má nebo měl ve své zásobě Tony Stark!

Tony Stark, aka Iron Man, patří mezi nejoblíbenější komiksové postavy světa. Po boku Kapitána Ameriky, Thora či Hulka se stal zakládajícím členem Avengers. Nejbohatší člověk planety ale nemá žádné speciální schopnosti, které by mu pomáhaly v boji se zlem, a tak si sám vyrobil bojová brnění, kdy každé má jinou schopnost! Pojďme se podívat na pět nejlepších!

1. brnění - Originální Iron Man Vůbec první oblek si postavil Tony v zajetí teroristů, a spíše než Iron Mana připomínalo tank. Ale zachránilo ho od kulek a udělalo ho super silným!

2. brnění - Silver Centurion (Stříbrný Centurion) Rudou a zlatou nahradila červená a stříbrná. Jeden z nejoblíbenějších obleků Tonyho Starka byl vylepšenou verzí standartního brnění a vidět jsme jej mohli v Iron Manovi 3.

3. brnění - Hulkbuster Co se stane, když chytrého vědce přepadne amok a změní se v zelené monstrum? Kdo ochrání svět? Opět Iron Man a jeho největší oblek, který kdy postavil -> Hulkbuster. Tahle robustní kovová konstrukce se krásně předvedla ve druhých Avengers.

4. brnění - Mark 42 Tonyho hlavní brnění z Iron Mana 3, které se na něj samo složí. Díky tomu ho může poslat i na někoho jiného - ve filmu s ním třeba zachránil Pepper!

5. brnění - DeepSpace Armor Když se Tony na čas přidal ke Strážcům Galaxie, bylo potřeba trochu upravit šatník. Tím se stal oblek nazvaný Saturn V, pomocí něhož dokázal Tony žít ve vesmíru a hlavně lovit zloduchy ze všech koutů galaxie. Snad ho někdy uvidíme i ve filmu!

No a pokud chcete mít kus Iron Mana i vy doma, stačí kliknout na tenhle odkaz! Společnost E-BLUE vytváří speciální herní periferie s motivem této oblíbené komiksové (a filmové) postavy!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný