9. května 2019 21:07
Michael Pšenák

Heroic opouští mertz, tým posiluje NaToSaphiX

Po vyhoření na IEM Sydney přichází dánský celek Heroic se změnou v sestavě. Na lavičku se přesouvá AWPer mertz, jeho místo zaujme hráč NaToSaphiX.

Po prohrách s fnatic a Grayhound se museli Heroic s IEM Sydney rozloučit nejrychleji, jak to vůbec šlo. A právě toto fiasko bylo evidentně posledním hřebíkem do rakve. V dánském celku se totiž rozhodli přijít se změnami v sestavě, na lavičku se přesouvá sniper Daniel "mertz" Mertz, kterého nahradí Niels-Christian "NaToSaphiX" Sillassen. Ten už si s celkem jednou zahrál, jako stand-in za Heroic nastoupil v ECS Europe Challenger Cup S7. Nyní ale celek posiluje oficiálně.

Naposledy hrál tento 22 letý dánský talent za Sprout a v Heroic na něj nečeká nic lehkého. Mertz totiž patřil v týmu k lepším hráčům a jeho konec je možná trochu překvapivý. Benjamin “blameF” Bremer, IGL dánské skvadry, ale o NaToSaphiXovi mluví velmi dobře a ani jeho statistiky, jako jsou rating 1.13 (přičemž rovných 50 % killů vystřílel s AWPéčkem), nevypadají vůbec špatně. Tak uvidíme, jak mladík do celku zapadne.

Sestava Heroic tedy nyní vypadá takto:

Patrick "es3tag" Hansen Benjamin "blameF" Bremer Martin "stavn" Lund Adam "friberg" Friberg Niels-Christian "NaToSaphiX" Sillassen

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný