11. května 2018 00:01
Michael Pšenák

Hearthstone COOL liga: iG a nEophyte v čele skupin

Kvalifikace jsou za námi, týdenní pauza jakbysmet, jdeme na skupiny! Šestice pozvaných týmů narazí na šestku kvalifikovaných, potvrdí týmy s invitem svojí roli? Nebo překvapí kvalifikanti?

UPDATE #2: Za námi je i třetí kolo a díkybohu konečně výrazně zahýbalo pořadím – před ním visely nad propastí velmi silné a favorizované celky, TROLLS FROM THE LAIR a ECLOT. Obě skvadry si ale ve třetím kole připsaly první tři body, takže je to stále velmi napínavé – ani ve skupině A, ani ve skupině B to ještě opravdu není rozhodnuté. Kdo nakonec postoupí? Pokračujeme již tuto sobotu čtvrtým kolem, nebude chybět ani stream – o komentář se postará dvojice Mamut CzechCloud.

UPDATE #1: Po několika streamovaných zápasech, off-stream střetech a dohrávkách za sebou konečně máme dvě kola. Zatímco ve skupině A favorité potvrzují svojí roli a drží první tři místa, v Béčku je vývoj naprosto opačný! Na absolutním čele se sice drží hráči z iG, od kterých jsme hezké výkony čekali, a Dark Tigers, kde to není moc jiné, třetí místo ale patří hráčům z celku NejvícNejmíň. Ano, tomu týmu, který je z poloviny složen z hráčů Clash Royale. A na posledním místě? Tam jsou zase TROLLS FROM THE LAIR! Ano, Findan, Jarla a spol. zatím nevyhráli ani jeden zápas a pro postup ze skupiny budou muset hodně máknout!

Nyní už jde opravdu do tuhého! Po třech týdnech kvalifikací jde COOL liga do skupinové části, kde na sebe narazí dvanáct nejlepších domácí Hearthstone týmů. Ty byly rozděleny do dvou skupin po šesti, hrané klasickým formátem každý s každým. Do každé groupy byly losem přiřazeny tři týmy s pozvánku a tři kvalifikanti. Do play-off postoupí šestka nejlepších, ani vyřazení ale nemusí být smutní – být v TOP 12 týmech na CZ/SK scéně? To o sobě nemůže říct každý.

# Název Z V P B # Název Z V P B
1. nEophyte Hearthstone 2 2 0 6 1. Inside Games 2 2 0 6
2. Nikolas Velky Caroděj 2 1 1 3 2. Dark Tigers 2 2 0 6
3. eSuba 2 1 1 3 3. NejvícNejmíň 2 1 1 3
4. Learn2Play Gaming 2 1 1 3 4. eEriness 2 1 1 3
5. Rising eSports 2 1 1 3 5. Banáni 2 0 2 0
6. ECLOT 2 0 2 0 6. TROLLS FROM THE LAIR 2 0 2 0

Na streamu uvidíte zítra tyto zápasy:

Sledujte živé video od uživatele CoolPrima na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný