7. května 2019 19:00
Michael Pšenák

FORTUNA COOL liga pokračuje dnes od 19:00

Ze základní části FORTUNA COOL ligy dvě kola zbývají už zbývají jen poslední dvě kola! Šestá série zápasů na vás opět čeká v úterý a ve čtvrtek od sedmi večer.

Po minulém kole máme opět o něco jasnější představu o tom, kdo se podívá do multikina CineStar na pražském Andělu. Rozhodnuto ale ještě stále není a i v posledních dvou kolech tedy bude o co hrát. Zatímco Team Brute už o své místo nepřijde, ani kdyby všechny své zápasy prohrál, o ostatní postupová místa ještě souboj probíhá a los kola číslo šest vypadá při pohledu na průběžné pořadí opravdu zajímavě!

Na úvod šestého kola se sice utkají dva celky, které už se snažit nemusí, na již zmíněné Brute totiž bude čekat poslední tým VENI VIDI VICI, kterému by nepomohl ani zisk všech možných bodů. A i když lze tedy očekávat, že ani jedna strana nedá do tohoto souboje vše, s šesti body by měli odejít hráči Brute. Druhý úterní souboj už ale bude jiná, ve střetu eXtatus a Dark Tigers totiž budou chtít oba týmy nepochybně dokázat, že místo na LAN finále si zaslouží právě oni. Od tohoto utkání tedy očekáváme velmi vyrovnaný souboj, na jehož konci budou stát oba dva celky se třemi body.

A v podobném duchu se dle nás ponesou i čtvrteční souboje. Devátého května se od sedmi večer utkají ECLOT.LYNX, kteří ještě můžou stále pomýšlet na postup, a Moops Academy, jejichž šance se bohužel rovnají nule. ECLOT by dle nás měl potvrdit roli lehkého favorita a s méně jak čtyřmi body nejspíše neodejdou. V posledním zápas šestého kola na sebe pak narazí Team Gravity a XDDDDDD a naděje vkládáme spíše do druhých jmenovaných. Team Gravity sice nepochybně může překvapit, dle nás by to ale mělo stačit maximálně na jednu remízu.

Sledujte živé video od uživatele CoolPrima na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný