14. srpna 2019 15:08
Michael Pšenák

FORTUNA COOL liga jde do čtvrtého týdne

Třetí hrací týden nám 7. a 8. srpna připravil spoustu zápletek, které opět zamíchaly celkovým pořadím. Kromě toho se ale také po dohrávce zápasů Kopce srandy dorovnaly také počty odehraných zápasů, takže můžeme glosovat opět o něco přesněji. Jaké zápasy nás čekají nadále?

Nejprve se ale ohlédněme za zmíněným třetím týdnem, kde na úvod Trust.Universe vyzvali ECLOT.LYNX. Druhému jmenovanému bohužel chyběl kapitán K1-FiDa, což jej bohužel stálo dosavadní neporazitelnost, Universe se díky kvalitním individuálním i týmovým výkonům naopak podařilo konečně naplno bodovat. Následný souboj Brute s DEFEATERS nejprve nabídl nejvíc jednoznačnou mapu dosavadního průběhu FORTUNA COOL ligy, na druhé však po přesvědčivé první polovině o plný počet bodů málem obhájci prvenství přišli. Na řadu přišel čtvrtek, kde na Kopec srandy – již bez STYKA – čekala hned čtveřice map. Vyrovnaný souboj s eSubou, kde se zejména SHOCK utrhl z řetězu, stejně jako následná řezba s eXtatus nakonec však dopadly rovnoměrnými dělbami bodů a nejčerstvější účastník ligy se tak vyšvihl "pouze" na třetí příčku.

Nejlepším klipem týdne bychom ocenili capseNa a jeho 1vs4 clutch s acem pohromadě:

Výsledky zápasů třetího kola:

  • Středa 19:00 – ECLOT.LYNX vs. Trust.Universe – 10:16 (Inferno), 9:16 (Train) – STATS
  • Středa 21:00 – Brute.GG vs. DEFEATERS – 16:5 (Inferno), 16:14 (Dust II) – STATS
  • Čtvrtek 19:00 – Kopec srandy vs. eSuba – 12:16 (Mirage), 16:14 (Overpass) – STATS
  • Čtvrtek 21:00 – ROG.eXtatus vs. Kopec srandy – 16:8 (Inferno), 1:16 (Overpass) – STATS

Přesuňme se však k dalšímu kolu, které nám opět přinese pokračování několika zajímavých příběhů. Zatímco eSuba bude pokračovat v útoku na čelo, Brute budou chtít pokračovat ve výkonech z minula. V rukou své karty budou mít Universe, zatímco DEFEATERS budou opět v roli outsiderů. Šlágrem kola bychom označili třetí zápas – Kopec srandy se zejména po individuální stránce ukazuje na výbornou, ale Dark Tigers prozatím dominují oběma výše vypsaným tabulkám, mohlo by tak jít o prvotřídní duel. Vše uzavře konečně v plné síle hrající ECLOT, který bude zapomínat na minulý nezdar. Nebo se snad konečně proberou eXtatus a naplno zabodují?

Harmonogram čtvrtého hracího týdne:

  • Středa 19:00 – eSuba vs. Brute.GG
  • Středa 21:00 – DEFEATERS vs. Trust.Universe
  • Čtvrtek 19:00 – Kopec srandy vs. Dark Tigers
  • Čtvrtek 21:00 – ECLOT.LYNX vs. ROG.eXtatus

Sledujte živé video od uživatele CoolPrima na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný