14. září 2019 10:14
Michael Pšenák

Finále FORTUNA COOL ligy: eSuba bere zlato

Je to tady, letní split FORTUNA COOL ligy vrcholí! V rámci pražského KAMIQ YOU FESTu se představí ty nejlepší domácí Counter-Strike týmy. Kdo z nich si z Průmyslového paláce odnese zlato?

Skoro dva měsíce bojovali v základní části, aby si zajistili místo na LAN finále, které se odehraje v rámci pražského festivalu KAMIQ YOU FEST. Po náročných soubojích ve skupinách se nakonec do TOP 4 probojovali z prvního místa eSuba, z druhého Inside Games a ze třetího a čtvrtého Dark Tigers a Trust.Universe. Na tyto týmy nyní čeká klasické Single-Elimination play-off, po kterém již bude jasné o tom, kdo si z letní části letošní FORTUNA COOL ligy v Counter-Strike odnese zlato! Jak bude podle nás tento souboj probíhat? Na kompletní preview se můžete podívat zde.

Celou bitvu budete moci samozřejmě sledovat přímo na místě, mimo toho ale nebude chybět ani klasický stream. Komentářem to nejlepší domácí CSko doplní Lelek, Shadye a DeeThane, těšit se můžete i na analyst desk, na kterém budou zápasy rozebírat Blade a Kaparzo. Jako moderátor pak bude celým dnem provázet Zdeněk Princ.

Výsledky:

  • Semifinále:
    • eSuba 2:0 Dark Tigers
    • Inside Games 2:1 Trust.Universe
  • Grandfinále:
    • eSuba 2:1 Inside Games

Sledujte živé video od uživatele CoolPrima na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný