29. října 2020 20:15
Michael Pšenák

FIFA COOL liga: Vítězně do ligy vstoupili Caster i Miki. Seron sejmul Emericksona

Konečně je to tady! FIFA COOL liga je zpět a s ní i ti nejlepší hráči česko-slovenské scény, kteří se už nemohou dočkat pravidelného ligového zápolení proti té nejvyšší konkurenci. Dnes se dočkáme hned několika papírově zajímavých duelů a bude zajímavé sledovat, kdo do ligy vstoupí nejlépe.

Určovat favorita je v lize nesmírně složité. Koneckonců Miki loni proklouzl do play-off až v posledním kole, ale pak opanoval celou vyřazovací část a ve finále sejmul i favorizovaného Serona, který se brzy stal jeho parťákem v týmu Sampi.Tipsport. Velkou pozornost si rozhodně ale zaslouží i třeba zástupci z Viktorky Plzeň, protože jak T9Laky, tak i DRMi10 budou patřit k nejambicióznějším hráčům. No a počítat se musí i se stálicí domácí špičky, protože RIIJK má opět ty nejvyšší cíle a bude chtít vylepšit své poslední počínání, kdy skončil na 5. až 6. místě.

Všechna utkání se nově budou hrát stylem BO2, což by mělo přinést svižnější zápasy s větší porcí napětí a na každé jedné hře bude o to víc záviset. Liga se navíc rozšířila o dva nováčky a fanoušci se tak mohou těšit na čerstvé talenty i zaběhlé veterány. Boj o 50 tisíc pro první místo bude tvrdý, tak to pojďte prožít s námi na náš stream!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný