5. prosince 2020 15:26
Michael Pšenák

FIFA COOL liga: Seron poprvé poražen, T9Laky stahuje náskok

Šesté a sedmé kolo oblíbené FIFA COOL ligy se odehraje kompletně v jeden hrací den, kterým bude sobota 5. prosince. Kvůli dvojité porci zápasů se ke Koozymu připojí v komentování prvotřídních zápasů také Jiří "Bananides" Johanides.

Celý den odstartuje již ve 14:00 a můžeme se znovu těšit na celou řadu zajímavých utkání. Všechno vypukne soubojem Mariooosa, který chytil skvělou formu, proti sparťanovi Emericksonovi, který se propadl až na 11. příčku a bude mít o to větší motivaci vrátit se v rámci MONSTER víkendu do boje o play-off. Velkým šlágrem dne bude ale duel mezi RIIJKem a T9Lakym, začínající v 16:15.

Seron se pokusí udržet neporazitelnost proti Casterovi z AC Sparta Praha a následně proti DRMimu z Viktorky Plzeň, který v úterý díky výhře nad Emericksonem opustil barážové pásmo a se sedmi body drží osmou příčku. Velkou pozornost si svými výkony v nejvyšší divizi získává také M4TKO z Bohemians 1905, který se aktuálně dělí s T9Lakym a MorCaJsem o druhé místo v tabulce. Proti druhému jmenovanému ho čeká v 17:45 vzájemný duel, který může hrát velkou roli v určování finálního pořadí.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný