22. května 2020 21:10
Michael Pšenák

FIFA COOL liga: Páté kolo přineslo bratrovražedný souboj

Po poutavých soubojích čtvrtého kola máme na čele tabulky shodně s devíti body hned čtyři hráče. Oči všech budou pozorně sledovat první bratrovražedný souboj, a to mezi hráči FK Teplice. Miki s Dalasem totiž představují první zápas dvou hráčů ze stejného klubu.

UPDATE (20. 5.): Dnešní zápasy byly opravdu záživné a vyrovnané. T9Laky rozhodl šlágr s Emericksonem až v penaltách, Seron otočil sérii proti RIIJKovi jednoznačnými výhrami 3:0 a 3:0. Na první body stále čekají Caster a Dalas94, kteří opět prohráli 0:2, ale tentokrát to bylo vždy jen o jedinou branku. Páté kolo přinese další sérii zajímavých utkání, tak se koukejte s námi. Opět v pátek od 18 hodin!

Také druhý zápas v pořadí se rozhodně vyplatí sledovat, protože RIIJK si dozajista dělá zálusk na skalp i druhého favorita. Minulý týden totiž zvládl přehrát T9Lakyho a dnes bude chtít porazit i Serona, který minulý týden pro změnu nestačil na MarioOosa99. Právě zástupce Zicon Esports tento týden hraje proti Casterovi z AC Sparta Praha eSports, který potřebuje vyhrávat a zápas by mohl být dle papírových předpokladů možná i ten nejvyrovnanější.

Dle kurzů od Tipsportu se dá očekávat i vyrovnaný souvoj MorCaJse s Dalasem, kteří sídlí na 8. a 9. místě prozatimní tabulky. V pátečním kole uvidíme také několik zajímavých utkání, jako třeba souboj Emericksona se Seronem nebo RIIJKa s Casterem. DRMi10, který vede aktuální tabulku, bude chtít využít losu proti méně známým hráčům a udržet se na čele. Jak jsme ale viděli, zejména Miki dokáže své soupeře pořádně potrápit a i on může doufat v 1. místo po tomto týdnu.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný