14. prosince 2020 21:26
Michael Pšenák

FIFA COOL liga: O hráčích v play-off je jasno. O top 2 se rozhodne v úterý

FIFA COOL liga má před sebou závěrečná tři kola základní části, ale už během sobotního dvojkola se může definitivně rozhodnout o tom, kterých šest hráčů postoupí do play-off. Udrží si aktuální šestka náskok první polovinu tabulky?

Oproti minulému týdnu se začne už ve 12:00 a na dvojitou dávku zápasů opět přijede vzácný host Bananides, který s Koozym utvoří komentátorské duo. Poměrně pohodlný náskok si drží na čele tabulky Seron, který zatím prohrál jen jednou a na prvním místě drží náskok čtyř bodů. O druhé místo se ale vede tvrdý boj. Neustále nepřestává překvapovat olomoucký borec MorCaJs, který v úterním kole přehrál i favorizovaného T9Lakyho. Právě T9Laky se po boku svého týmového kolegy DRMiho drží na děleném třetím místě s jednobodovou ztrátou právě na MorCaJse.

Tlak je nyní hlavně na dvojici M4TKO a Miki, kteří sice mají poměrně pohodlný náskok, ale šance na play-off stále hráči za nimi mají. Nejreálnější cestu do play-off má zřejmě Marioooso99, ale své naděje drží také Emerickson a RIIJK. Všichni tři jmenovaní ale budou muset pořádně zabrat a z Monster soboty si chtějí odnést ideálně všech šest bodů.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný