15. prosince 2020 21:26
Michael Pšenák

FIFA COOL liga: Druhé místo nakonec uhrál T9Laky

FIFA COOL liga má před sebou závěrečné kolo základní části. O tom, kterých šest hráčů postoupí do velkého play-off už je sice rozhodnuto, ale stále je o co hrát. V nižísch patrech tabulky se chtějí hráči vyhnout baráži o udržení v nejvyšší divizi a trojice hráčů na vrcholu chce získat přímý postup do semifinále.

Po monster sobotě je jasné, že do play-off postoupí následující šestka hráčů: Seron, DRMi10, MorCaJs, T9Laky, Miki a M4TK0. Tři hráči ale ještě živí šanci na druhé místo v tabulce, a to konkrétně MorCaJs, DRMi10 a T9Laky. Nejblíže má ke svému cíli plzeňský zástupce DRMi10, který na svém kontě drží 22 bodů a teoreticky mu může proti svému týmovému kolegovi T9Lakymu stačit i remíza. Pokud ale plzeňský souboj zvládne T9Laky, může postoupit díky lepší vzájemné bilanci. Velmi slušnou šanci má ale i reprezentant SK Sigma Olomouc, protože MorCaJse čeká souboj s Emericksonem, který se v zimním splitu spíše trápil. I tak ale bude záviset na vítězství T9Lakyho.

Stále má o co hrát také Dalas94, který se výhrou nad Casterem ještě může vyhnout baráži o udržení. I on ale bude muset spoléhat na výsledky svých konkurentů, a potřebuje, aby buď RIIJK ztratil v souboji s Cristym, nebo aby Marioooso99 nepřekvapil v duelu s lídrem tabulky Seronem.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný