29. května 2020 21:10
Michael Pšenák

FIFA COOL liga: Caster na závěr 7. kola uhrál první cenné body

Pomalu se dostáváme do poloviny soutěže a viděli jsme již druhé utkání dvou spoluhráčů z jednoho týmu. Po teplickém střetu šli na řadu Emerickson a Caster a tak trochu podle očekávání zvítězil Emerickson 2:0, i když v obou případech po velmi těsném výsledku.

UPDATE 27. 5.: Znovu jsme viděli celou řadu zajímavých utkání a překvapit mohl třeba MorCajS, který dokázal potrápit favorizovaného Serona. Skvělou a napínavou sérii jsme měli možnost sledovat mezi Mikim a T9Lakym, kde jsme se též dočkali tří zápasů ve svižném tempu. Na smutnější notu, Dalas s Casterem nedokázali ani dnes získat ani bod a stále tak oba čekají na své první vítězství v lize.

V tomto týdnu uvidíme hned několik zápasů na předních místech aktuální tabulky, a těšit se můžeme už na druhé utkání středečního kola, kdy se střetnou MarioOoso99 a RIIJK. V sedmém kole se pak druhý jmenovaný utká s DRMim, takže reprezentanta Entropiq čeká velice důležitý týden, který může určit průběh zbytku sezóny. O první místo se dělí největší favorité Seron a T9Laky, které také nečekají jednoduché zápasy a bude dozajista zajímavé sledovat, jestli jeden z nich právě tento týden neztratí cenné body.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný