5. července 2020 20:26
Michael Pšenák

FaZe Rain se postaral o další drama, tentokrát ukázal divákům na Instagramu drogy

Pokud jste někdy zaslechli o FaZe Clanu, nejspíš jste také zaslechli o dramatech, kterými oplývá. Tentokrát se o jedno opět postaral spolumajitel Nordan "FaZe Rain" Shat svým chováním na instagramovém livestreamu, kde měl ukázat dorgy a léky svým divákům, mezi které patřily i děti.

O FaZe Rainovi je známo, že trpí vážnými psychickými problémy, depresemi a problémy se závislostmi. S drogami pravděpodobně neskoncoval ani po vyhazovu z FaZe house, ke kterému došlo kvůli jeho videu, kde mluvil o svých, údajně nulových, výdělcích ve FaZe Clanu a o tom, jak je vyobrazován na sociálních sítích. Rain na Twitteru proti organizaci vystoupil, údajně k němu totiž nemělo být přistupováno jako ke všem ostatním, některé jeho tweety v poslední době dokonce mluví o pokusu o sebevraždu.

Jeden ze spolumajitelů FaZe, Rick "Banks" Banks, se ke stavu svého kolegy také vyjádřil s tvrzením, že Rain měl odmítnout jakoukoliv pomoc. Rain poté na svém instagramovém streamu údajně ukazoval své léky a drogy, které užívá, což donutilo další členy FaZe Clanu zakročit. Přesto, že Rain ze začátku odporoval, povedlo se jim živé vysílání zastavit. Pár hodin poté Rain znovu napsal příspěvek na Twitter, ve kterém tvrdí, že přestane užívat drogy a začne na sobě tvrdě pracovat.

O své rekonvalescenci ze závislosti a novém bydlení mimo FaZe house však Rain mluví od druhé poloviny května, kdy došlo k jeho vyhazovu. Na jeho pohled na svůj psychický stav a plány se můžete podívat v tomto videu.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný