29. září 2016 02:18

ESL One NY: Natus Vincere vítězí!

ESL One New York už klepe na dveře a už zítra v 16:00 vás v Prima COOL studiu přivítá Zdeněk Princ u dalšího důležitého přenosu! Sledujte turnaj živě na našich stránkách s českým komentářem!

Ve včerejších nočních hodinách byla doplněna základní sedmička účastníků ESL One New York. Vedle švédských fnatic či polských Virtus.pro se dodatečně na turnaj kvalifikovala i kanadsko-americká sestava týmu Optic Gaming. Jeden z nejlepších týmů severoamerického kontinentu se hned ve svém prvním utkání střetne s obhájcem titulu, SK Gaming.

UPDATE SOBOTA

Plnohodnotné bitvy nám ukázali sílu jihoamerických SK Gaming! Jejich soupeřem budou dnes večer Natus Vincere se slovenskou stár Ladislavem "GuardiaN" Kovácsem!

Sledujte vše dnes na našem twitch kanále a na hlavní stránce Prima-COOL.cz!

CoolPrima - Twitch

Naši komentátoři Ondřej "Lelek" Kvarda a Marek "Shadye" Hovanec se vám společně se Zdeňkem Princem budou věnovat od zítřejších 15:55. Můžete se těšit jak na skvělé studio plné analýz, tak i na prvotřídní komentář.

Jaké zápasy nás čekají?

16:00 - Virtus.Pro vs Fnatic El Clásico ve světtě e-sportu. Dva nejtradičnější soupeři na sebe narazí hned v prvním kole. Kdo z tohoto zápasu vyjde jako vítěz, dostane se blíže k postupu do semifinále turnaje.

17:15 - G2 Esports vs Astralis Francouzská jednička narazí aktuálně na strádající dánskou sestavu. Oba týmy v poslední době trošku strádají a potřebovali by před vyvrcholením letošního roku trošku nakopnout.

18:30 - SK Gaming vs OpTic Gaming Brazilští SK Gaming obhajují mistrovský titul z ESL One Cologne a i na tomto turnaji pomýšlejí jen na to nejvyšší umístění. OpTic naopak mohou jen překvapit.

19:45 - Natus Vincere vs Team Liquid Američtí Team Liquid na posledním ESL One skončili druzí, jejich cestu do finále hodně prošlapala mladičká hvězda s1mple. Ten se ale po turnaji připojil k NaVi, aktuálně nejlepšímu týmu východní Evropy. Společně jim to ale moc nesedí a tento turnaj pro NaVi bude první velkou zkouškou.

Přijďte zítra na stream a vyhrajte si nějaké ceny od našich partnerů! Doražte na stream http://twitch.tv/coolprima a sleduj nejlepší hráče světa pod taktovkou těch nejlepších komentátorů!

CoolPrima - Twitch

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný