8. ledna 2018 14:21
kazimir.krysta@iprima.cz

EPL Relegation: eXtatus vs GODSENT odloženo

Není všem dnům konec! eXtatus sice na své výpravě do New Yorku prozatím své šance neproměnili, vše ale můžou napravit. Stačí "pouze" postoupit do EPL. V tom se jim ale budou snažit zabránit opravdu výborné týmy, jako Natus Vincere nebo Space Soldiers. Jak se bude týmu dařit?

UPDATE #1: Situace, která kvůli problémům u GODSENT nastala, očividně není častá. Informace o tom, co se bude dít, byly chvíli rozdílné, zatímco portál Liquipedia.net chvíli uváděl, že GODSENT opravdu odstoupili a na eXtatus čeká freewin, realita se liší. Zápas s GODSENT dnes sice naši borci neodehrají, postup zdarma na ně ale nečeká, zápas totiž budou hrát později. No, postupit rovnou by sice bylo o dost lepší, věříme ale, že eXtatus si s GODSENT tak jako tak poradí.

EXtatus se v New Yorku sice moc nedařilo, v MDL Global Challegne vypadli v semifinále a zápas o postup na EPL s AGO také nezvládli, stále ale můžou vše napravit. Právě kvůli prohře s AGO je sice minul přímý přestup do ESL Pro League, to ale ještě neznamená, že je v této nejprestižnější dlouhodobé soutěži neuvidíme hrát. Ano, přímý postup jim sice o chlup utekl, díky konečnému druhému místu z evropské MDL na ně ale ještě čeká baráž a šance, o kterou se kluci svými výkony opravdu zasloužili.

MDL Global Challenge se eXtatus moc nepodařila, spraví si chuť postupem do EPL?

To vše ale nebude vůbec jednoduchá, mimo třetího a druhého celku z MDL (eXtatus a Space Soldiers) zde budou bojovat také Natus Vincere a GODSENT, týmy opravdu svétové úrovně. Naštěstí na eXtatus čeká o jeden nepříjemný souboj méně. Kvůli špatnému počasí totiž nemohli GODSENT doletět do Ameriky a tak museli turnaj vzdát. eXtatus se tedy nachází rovnou v semifinále, kde na ně čeká lepší z dvojice Space Soldiers/Natus Vincere. Jednoduché to nebude ani tak, bez šance ale rozhodně nejsou!

kazimir.krysta@iprima.cz

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný