10. dubna 2019 19:59
Michael Pšenák

Electronic Sports Show zavítá tuto středu do Plzně

Již třetí akce ze série Electronic Sports Show čeká tento víkend na fanoušky gamingu v Plzni. Těšit se v západočeské metropoli můžou stejně jako na dvou předchozích úspěšných zastávkách v Praze a Pardubicích na nadupaný program a známé hosty!

Do Plzně přijede velmi podobná sestava, kterou mohli sledovat návštěvníci pražské zastávka Electronic Sports Show. Mikrofonu se jako moderátor opět ujme Wango, který vás celý víkend bude provádět prakticky nezměněným programem. Pátečním hostem ale tentokrát nebude The Johny, nýbrž jiný hráč FIFA 19, Emerickson. V sobotu se už tradičně na pódium podívá Viktorka, se kterou se opět bude probírat souboj mezi CS:GO a Fortnite. Diskuze samozřejmě nebude chybět ani v pátek, v úvodní den akce bude rozprava na téma kariéry v esportu.

Mimo hlavního programu na stage ale na ty, co se přijdou podívat do nákupního centra Plaza v Plzni, čeká také doprovodný, o který se stejně jako minule postarají partneři akce. Navštívit budete moci třeba Datart VR zone plnou Beat Saber, nebo MSI/Trust PC zone, ve které si zase budete moci na nadupaných strojích zahrát turnaje v CS:GO a Fortnite. Zahrát si budete moci i FIFU, ta bude připravená jak na volné hraní, tak na turnaje v Xbox Zone, a chybět nebude ani třeba hraní na smartphonech, které na vás zase bude čekat v Samsung Mobile zone. Kompletní seznam doprovodného programu můžete nalézt zde, akce je opět našlapaná a gameři z Plzně a okolí se tedy tento víkend mají na co těšit!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný