28. března 2019 20:22
Michael Pšenák

Electronic Sports Show pokračuje i tento týden

Obyvatelé Pardubic mohli Electronic Sports Show navštívit minulý víkend a tento přichází řada na hráče z Prahy. Druhá zastávka ESS vypadá stejně nabušeně jako ta první, na co se vše se můžete těšit?

Projekt, který si za cíl dává ukázat české společnosti, že hraní videoher není nic, čeho by se měla bát, má za sebou premiéru. První stop Electronic Sports Show v Pardubicích se povedl na jedničku a pokračování na nás čeká již tento týden! ESS tentokrát zavítá do Prahy a tím hlavním bude opět stage. Tou nás bude jako moderátor provádět známý CS:GO komentátor Wango, který si k sobě jako hosty vezme streamerku Viktorkuu a hráče FIFA 19, The Johnyho. S nimi si budete moci třeba zahrát, chybět ale nebudou ani diskuze, ve kterých se zúčastnění zaměří třeba na kariéru profesionálního hráče či souboj mezi CS:GO a Fortnite.

Vedle programu hlavní stage toho ale na nás čeká dost zábavy i na stáncích partnerů. Třeba v Samsung mobile zone si budeme moci odzkoušet všemožné hry na nejvýkonnějších smartphonech současnosti, v Datart racing zone budou zase připravené turnaje ve F1 2018 a chybět nebude třeba ani klasický stánek s počítači od MSI a Trustu. Doprovodného programu je ale ještě o dost více, na kompletní seznam se můžete podívat zde.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný