9. ledna 2019 20:13
Michael Pšenák

Dvanáctým nejlepším hráčem roku 2018 byl dle žebříčku od HLTV.org Twistzz

Kanadský střelec Russel "Twistzz" Van Dulken má za sebou nejlepší rok kariéry a jeho umístění v žebříčku dvaceti nejlepších není vůbec překvapující. Je ale otázkou, zdali neměl na víc než 12. místo.

O tom, že se Twistzz v žebříčku za rok 2018 umístí, nepochyboval snad nikdo. Na to, že se v něm objevuje poprvé, je 12. místo opravdu skvělé, najde se ale spousta lidí, která by tvrdila, že si zasloužil ještě lepší umístění. Pro jejich tvrzení můžou mimo klasických statistik mluvit třeba i takové, které se zaobírají počtem headshotů – headshot ratio tohoto kanadského supertalenta se zastavilo na hodnotě 63 % a počet headshotů za kolo na dalším skvělém čísle 0.46.

To, že se zrovna u Twistzze rozvířily debaty o tom, zdali neměl na lepší umístění, snad nejvíce, ale není překvapivé – nachází se totiž přesně tam, kde to je snad nejvíce vyrovnané.

GuardiaN či třeba Krimz, to jsou nejspíše ti hráči, kteří Twistzzovi "sebrali" ty dvě příčky navíc, které by si podle spousty diskutujících zasloužil. Pravdou ale je, že Twistzz nehrál skvěle po celý rok, a 12. místo je tedy dost možná přesně tím, co mu náleží. Na první umístění v TOP 20 to je zkrátká skvělé i tak.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný