29. dubna 2018 07:57
Michael Pšenák

Druhé kolo 2. COOL ligy dnes večer

Nový systém COOL lig přidává především jednu žhavou novinku – druhou ligu! V ní bojují týmy, na které nezbylo místo v té první, a mimo pěkného finančního ohodnocení na ně čekají také boje o postup. Kdo postoupí do vyšší soutěže?

UPDATE #2: Jedem dál! Už dnes na sebe narazí účastníci 2. COOL ligy podruhé a máte se na co těšit. Druhé kolo totiž přinese souboj dvou hlavních favoritů na celkové prvenství, Trust.Universe a Gunrunners. I souboj ex-Majestic Lions a NecroRaisers bude bezpochyb zajímavý. Právě Majestic vlks by mohli připravit NR o první body. V obou případech tipujeme na vítěze první jmenované, ani remízy by ale nebyly překvapení.

Střet Ruhes.eu a džigadžiga by měl být velmi vyrovnaný a na jeho konci by si mohly oba dva týmy připsat první bod. Podobný průběh očekáváme také od zápasu NeverHunt vs. Gromatic esports, navrh by zde ale měli mít střelci z Gromatic.

UPDATE #1: Máme za sebou první kolo a v boji o první místo se žádné velké překvapení nekonalo – na vrchol tabulky se dokázali probojovat střelci z Trust.Universe, kteří jsou většinou hráčů považováni za hlavní favority na výhru celé 2. COOL ligy. Druzí favorité, Gromatic esports, sice lehce zaškobrtli, po prvním kole ale samozřejmě neztratili naděje na výhru.

Překvapením je možná selhání celku džigadžiga, proti silným Gunrunners wEAMO a spol. body neuhráli. Další kolo na nás čeká již příští neděli, komu budete držet palce?

Druhá COOL liga je samozřejmě nižší soutěží ze série dvou COOL lig. Nabízí místo pro ty celky, kterým se nepovedlo kvalifikovat do první, ukázat své kvality, vyhrát slušné peníze a posunout se výš – právě do 1. COOL ligy. Ze dvou online kvalifikací vzešla osmička účastníků, komu se bude nejvíce dařit?

Ceny v 2. COOL lize:

  • 1. místo – 10 000 Kč + postup do 1. ligy
  • 2. místo – 7 500 Kč + baráž o postup do 1. ligy
  • 3. místo – 2 500 Kč + baráž o postup do 1. ligy
# Název Z V P B
1. Trust.Universe 2 2 0 6
2. Lets go 2 2 0 6
3. Gunrunners.AOC 2 2 0 6
4. Majestic vlks 2 1 1 3
5. Gromatic esports 2 1 1 3
6. džigadžiga 2 0 2 0
7. Ruhes.eu 2 0 2 0
8. NeverHunt 2 0 2 0

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný