10. listopadu 2015 12:00

Do Holešovic míří Youtubeři a herní profíci!

České herní šílenství pokračuje už tento víkend!

Herní profíci mají tyto dva týdny fakt naperno. Z brněnského výstaviště míří do toho holešovického, kde se v rámci akce HRAY! Expo koná BenQ Grunex Challenge! Tradiční turnaj naváže na loňský rok, a i letos se budou rozdávat ceny v hodnotě několika deseti tisíc korun!

Tento rok jsou na programu hned tři hry - strategický Hearthstone, týmová a nejsledovanější hra světa League of Legends a nakonec zcela unikátní World of Tanks, který jen tak na nějaké akci neuvidíte. Ti, kteří dosáhnou na první tři příčky v Hearthstone, si mezi sebe rozdělí výhru 15 tisíc korun! Na šestku nejlepších LoL týmů pak čeká krásných 40 tisíc korun. Oba dva turnaje budou mít zakončení již v sobotu a můžete se těšit na všechny vaše oblíbené hráče!

V neděli bude na turnaji panovat válečná atmosféra, poprvé v historii se totiž na scéně představí hra World of Tanks. Tři nejlepší týmy si mezi sebou rozdělí 35 tisíc korun.

Sobotní turnaj bude navíc doplněn zábavným programem. Chcete se na něco zeptat vašeho oblíbeného youtbera? V sobotu to půjde naživo. Zajímají vás novinky ze světa hardwareu? Ve stáncích BenQ, MSI nebo Intel si budete moct vyzkoušet nejnovější vychytávky. Chtěli byste fotku s některým šampionem ze světa League of Legends? V sobotu si dokonce budete moct vybrat z několika kostýmů, který se vám líbí nejvíc. V ceně lístku je navíc také vstup na festival HRAY! EXPO. Pokud vás zajímá vše kolem počítačových her a konzolí, pak budete na správném místě.

Více informací najdete na www.grunex.com. Nezapomeňte se také přidat na facebookovou událost, aby vám neunikla žádná novinka! Vojtěch Hájek Grunex.com

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný