19. února 2019 20:53
Michael Pšenák

Do Apex Legends dorazí první battle pass, těšit se můžeme i na další novinky

Na oficiálním Twitteru Apex Legends byly odhaleny kousky z toho, co nás v budoucnu v populární battle royale hře čeká, a vypadá to opravdu zajímavě!

Oficiální účet na Twitteru, na kterém vychází info o novinkách ve světě Apex Legends, přišel s infografikou, na které lze vidět plány vývojářů do budoucna. A vzhledem k tomu, že hra i přes absenci nějakého velkého proma před vydáním, trhá rekordy a má za sebou dokonce i první turnaj, není divu, že nejde o nic malého!

Jak lze totiž z obrázků vyčíst, plány mají v Respawn Entertainment až do prosince a navíc vypadají opravdu dobře! Již na začátku března by měl totiž dle všeho do hry dorazit battle pas, který by měly v červnu následovat nové charaktery. V září by pak nás pak spolu s příchodem sezóny tři měly čekat nové zbraně a právě v prosinci by při příležitosti příchodu Season 4 měl do hry dorazit nový loot. Je zkrátka vidět, že vývojáři si uvědomují, že jestli si chtějí už nyní velmi početnou komunitu udržet, musí do hry přidávat nový obsah. Nám tedy nezbývá než doufat, že bude stát za to!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný