19. listopadu 2018 16:13
Michael Pšenák

DH Atlanta: ZywOo dotáhl Team Vitality k titulu

Tento víkend nás čeká další CS:GO turnaj, i když trochu menší, než v uplynulých týdnech. Jde totiž pokračování série DreamHack Open, tentokrát v Atlantě.

Už tento víkend budeme svědky dalšího turnaje ze série DreamHack Open. Na zastávce v americké Atlantě uvidíme tradičně osm týmů, které se utkají o prize pool 100 000 dolarů.

Formát turnaje je stejný jako vždy. Osm týmů - dva z kvalifikací a šest pozvaných - je rozděleno do dvou skupin. Ty se odehrají klasickým GSL systémem. Čtyři týmy, které se proderou skupinami, se utkají v BO3 Single Elimination play-off. Vítěz turnaje si odnese rovných 50 000 dolarů. A kdo že se turnaje zúčastní?

Z americké kvalifikace se do turnaje probojoval tým eUnited, který v poslední době zaujal svou výhrou nad Na´Vi na IEM Chicago. Z té evropské uvidíme tým Vitality, jenž na turnaji zažije svou dlouho očekávanou offline premiéru. Pozvánku obdržely týmy compLexity, Envy, Luminosity, Ghost, Rogue, kteří zažijí offline premiéru s MSL, a Fragsters, kteří se však ukážou s HS jako stand-inem.

Play-off:

  • Semifinále:
    • Ghost 1:2 Luminosity
    • compLexity 1:2 Vitality
  • Grandfinále:
    • Luminosity 0:2 Vitality

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný