28. června 2017 16:31

DEVIL se připojí k LDLC

Už pár dnů se vedly spekulace že Timothée "DEVIL" Démolon plánuje přestup do jiného týmu. Dnes se tato spekulace potvrdila a Devila teď můžeme již vídat opět v barvách týmu LDLC.

Timothée "DEVIL" Démolon je dvaadvacetiletý hráč, který už dlouhou dobu patří mezi jedny z nejlepších hráčů jak francouzské, tak i světové scény. Ještě na konci minulého roku jsme mohli vídat Devila v týmu EnVyUs po boku hráčů jako byli Happy nebo kennyS. Devil se ale rozhodl po šesti měsících odejít z EnVyUs a přenechat svoje místo jinému hráči.

Devil však ale na svoje nové angažmá moc dlouho nečekal. Hned měsíc po odstupu z EnVy přišel se zprávou, že si seskládal okolo sebe čtveřici hráčů a založili tým MAXISAUCISSE.

MAXISAUCISSE měli jediný cíl. Dostat se do top 30 celosvětového žebříčku. To se jim ale moc nedařilo. Hodně spekulovalo, že právě zakladatel týmu Devil odchází. A dnes se všechny spekulace potvrzují a Timothée se oficiálně stává hráčem týmu LDLC.

LDLC už delší dobu nepředvádí takové výsledky jaké by chtěli. Právě z těchto důvodu se pravděpodobně rozhodl Valentin "mistou" Balbastro přejít na pozici stand-in a přenechat svoje místo lepšímu hráči. LDLC na nic nečekalo a kontaktovalo právě Devila, který nabídku neodmítl a my tak budeme moci vidět tohoto Francouze jako náhradu za již zmiňovaného Valentina "mistou" Balbastrala.

DEVIL ještě v sestavě LDLC, Foto: HLTV.org

V problému se však ale ocitla bývalá Devilova sestava MAXISAUCISSES, která se po jeho odchodu ocitá pouze ve čtyřech a budou si muset najít náhradu.

Není to však ale poprvé co můžeme vidět Devila v barvách LDLC. Už před pár lety (Konkrétně v letech 2015-2016) hrával právě v týmu LDLC White a mezi jeho největši úspěchy patří například výhra ASUS ROG Winter 2016.

Nová sestava týmu LDLC Kévin "Ex6TenZ" Droolans Alex "ALEX" McMeekin Antoine "to1nou" Pirard Mathieu "Maniac" Quiquerez Timothée "DEVIL" Démolon Valentin "mistou" Balbastro (stand-in) Julien "Krav" Hernandez (coach)

Aktualní sestava týmu MAXISAUCISSE Corentin "MAIDHEN" Lashermes Matthieu "matHEND" Roquigny Simon "Fuks" Florysiak Younes "YOUYOU" Ait Lalla

Autor: Jakub "whalte" Hájek Zdroj: http://www.playzone.cz/clanky/devil-novou-posilou-ldlc

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný