12. ledna 2019 20:42
Michael Pšenák

Devátou příčku žebříčku dvaceti nejlepších obsadil KRIMZ

Reprezentant fnatic patřil definitivně k tomu nejlepšímu, co letošek nabídl a snad nejvyrovnanější část žebříčku (tedy 9. až zhruba 12. místo) uzavírá právě on.

Někoho to možná překvapí, ale Counter-Strike 1.6 hrával KRIMZ pouze pro zábavu. V CS:GO se ale začal prosazovat velmi rychle, vždyť už na úvod hrával s Maikelelem a SKYTTENem v týmu, který později vešel ve známost jako LGB, kde se potkal také s dennisem a především olofmeisterem. Tato sestava se sice rozpadla v roce 2014, netrvalo to ale dlouho a KRIMZ právě s olofmeisterem se přesunuli do fnatic, aby začali spolu s JW, flushou a pronaxem nejlepší éru tohoto týmu.

KRIMZ zkrátka patří k nejlepším světovým hráčům už nějakou tu dobu, v TOP 20 se ale umístil jen v roce 2014 a 2015. Poslední dva roky nic, nyní se to ale mění – letos se KRIMZovi opravdu dařilo a bylo prakticky jasné, že to dotáhne právě do poloviny žebříčku, tedy části, kde to bude nejvíce nahuštěné. Nakonec se dostal až do TOP 10 a zasloužené je to definitivně. Co říkáte na jeho umístění vy?

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný