31. ledna 2018 18:25
tomas.vacek02@seznam.cz

Čtvrtý update pro PUBG!

Není tomu dávno, co hra PlayerUnknown's Battlegrounds opustila Early Access fázi a přešla do plné verze 1.0. Od té doby tato pecka prošla již třemi updaty, přičemž včera vývojáři představili další! Tentokrát nejde o nic velkého, pouze pár menších úprav a změn.

Novinky čekají hlavně pouštní mapu Miramar, kterou se autoři v tomto updatu snaží co nejvíce vybalancovat a doladit ji tak do dokonalosti. To by sice měl být bod číslo jedna každého herního studia, u spousty případů tomu však tak není. Nyní už však přímo ke změnám! Nově bylo do písečných dun přidáno více objektů pro lepší krytí před nepřátelskou střelbou, více off-road cest k přesnější navigaci a v některých lokacích byl o něco zvýšen loot spawn.

Replay systém byl upgradován na novou, lepší verzi, která by měla méně lagovat. Bohužel se ovšem můžete rozloučit se svými starými nahrávkami, jelikož po updatu již nepůjdou přehrát. V poslední řadě byla opraveno spousta bugů nacházejících se ve hře jako například healování pod vodou či špatné textury domků na Miramaru a další.

Pro dnešek je to vše, tentokrát se nemusíte bát, co nového si pro vás jako obvykle vývojáři přichystali, stačí vám pouze spokojeně pařit vaši opět o něco lepší hru!

tomas.vacek02@seznam.cz

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný