7. ledna 2019 20:10
Michael Pšenák

Čtrnáctým nejlepším hráčem CS:GO za rok 2018 byl dle portálu HLTV.org český sniper oskar

Dnes večer byl představený již sedmý člen žebříčku TOP 20 hráčů Counter-Strike a je jím první CZ/SK hráč. Tím není nikdo jiný než sniper Tomáš "oskar" Šťastný.

Jediný český hráč, který se kdy do TOP 20 probojoval, to je Tomáš "oskar" Šťastný. Tento sniper patří k největším hvězdám světové scény dlouhodobě, mezi jeho hlavní nevýhody ale patří nepříliš velká konzistentnost výsledků (jen 65 % map měl rating nad 1.00). To uvádí i samotné HLTV.org jako jeden z důvodů, proč se neprobojoval výš – statistiky by na to totiž určitě měl, ty ale samozřejmě nejsou vším.

Nejhůře se oskar předvedl tam, kde to bylo právě snad nejvíce podstatné – nejnižší průměrný rating roku získal Tomáš na FACEIT Majoru. A i když rating 0.87 určitě není obří ostuda, na zeď si to bezpochyby nepověsí. Čtrnácté místo je zkrátka při pohledu na všechny aspekty zasloužené. Zajímavé je také to, koho oskar zvolil jako talenta do budoucna. Vybral totiž hráče eSuby, HenkkyhoG. Tak uvidíme, jestli tento šikovný hráč dokáže, že to byl výběr oprávněný.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný