24. června 2020 19:46
Michael Pšenák

CS:GO komentátor HenryG čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Nikdo pořádně neví, co se děje za oponou a občas se nestačíme ani divit, čeho jsou lidé schopni. Výjimkou nejsou ani známé osobnosti ze světa esportu. Poslední dobou se ovšem o celé problematice a zneužívání mluví stále častěji a nejeden hrozivý příběh tak vyplul na povrch. Tentokrát streamerka Kelly Jean obviňuje svého bývalého přítele a CS:GO komentátora HenryG ze sexuálního napadení.

CS:GO komentátor a bývalý profesionální hráč, Henry 'HenryG' Greer, byl svou bývalou přítelkyní, streamerkou Kelly Jean, veřejně obviněn ze sexuálního útoku a zneužití. Celý incident vylíčila na svém Twitteru a dostala se i do podrobných detailů, které popsala na TwitLongeru, kde obviňuje elitního CS:GO komentátora z nejen fyzického sexuálního napadení, ale i emočního zneužívání a slovních urážek.

Kelly Jean vysvětluje, že bývalý pár spolu strávil a oslavil Nový rok, kde HenryG pod vlivem marihuany začal bez jejího souhlasu se sexuální aktivitou, i když mu prý nejdřív dala značně najevo, že nemá zájem. Z celého zážitku byla streamerka značně otřesená a tvrdí, že to na ni mělo hluboký psychický dopad. Mimo toto obvinění, se kterým se streamerka konečně rozhodla vyjít na veřejnost, však toho HenryG údajně napáchal více.

Hvězdný CS:GO komentátor prý svoji bývalou přítelkyni opakovaně nazýval obětí, aby tak údajně podkopal a zdiskreditoval její pocity. Také na ni dle informací často křičel na veřejnosti, snažil se ji psychicky manipulovat či zneužívat, a dokonce se nezastavil ani u výhrůžek fyzickým násilím vůči jednomu z jejích přátel. Aby potvrdila všechna svá obvinění, na Twitteru kromě zmíněných obvinění také sdílela jejich pozdější konverzaci skrze Discord, kde se HenryG omlouvá.

I když HenryG lituje některých slov, která v jejich bývalém vztahu použil, zásadně se proti tvrzením jeho expřítelkyně ohradil a sepsal svou vlastní výpověď, kterou si můžete přečíst zde. To ovšem nenechalo chladnou ani Kelly, která krátce po zveřejnění na tato tvrzení reagovala, ale svůj příspěvek později smazala. Zdá se tedy, že celá situace stále nevychladla a do budoucna možná ještě eskaluje.

Michael Pšenák

Sdílejte článek
Štítky Twitter sexuální obtěžování HenryG

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný