12. října 2016 16:12

Chcete potkat Jirku Krále a Ultimátního hráče pro rok 2016? Soutěžte se námi o lístky!

Vše, co musíte vědět o finále Ultimátního Hráče. Unikátní herní víceboj se chýlí ke svému konci a zažít atmosféru finále můžete i vy!

Na tento víkend 15. a 16. října si určitě nic neplánujte. U letiště v pražských Kbelích se totiž odehraje velkolepé finále Red Bull Ultimátního Hráče. Nejlepší osmička herních pětibojařů si to rozdá o pohár pro vítěze a přijít zafandit můžte i vy a vaši kámoši!

Kromě vlastního klání o nejvšestrannějšího hráče České republiky pro rok 2016 vás čekají i finálové zápasy II. PLAYzone ligy v Hearthstone, League of Legends a CS:GO. Máte také jedinečnou možnost vyzvat ambasadory Ultimátního Hráče k otestování jejich dovedností!

A koho můžete potkat?

Jirka Král Jeden z největších českých YouTuberů se stal ambassadorem oblíbené hry Red Bull Air Race! Doraž a můžeš ho v týhle hře vyzkoušet!

Herdyn Dvojnásobný mistr ČR v League of Legends a jeden z nejoblíbenějších českých streamerů zaštiťuje na turnaji ambassadora oblíbené MOBA hry!

Dev1 Legenda česko-slovenské CS:GO scény. Trojnásobný mistr ČR bude mít na starost sekci v oblíbené střílečce a kdo si myslí, že mu dokáže konkurovat, může si s ním změřit síly!

CzechCloud Guru naší HearthStone scény! Jediný streamer, který pravidelně vysílá nejen oblíbené příběhy z herního zákulisí, ale také se díky němu podíváte na nejnovější updaty oblíbené karetní hry!

hakkiJunior Světově proslulý a mistr světa ve hře TrackManie. I v této hře si můžete s ním změřit síly a poznat člověka, který měl jen kousek od profesionálních závodů!

Chcete někoho z nich potkat? Myslíte si, že máte na to si s ním zahrát a porazit ho? Pak musíte dorazit na tuhle adresu - Praha - Kbely.

My pro vás máme EXKLUZIVNĚ 20 lístků ZCELA ZDARMA!!!

A jak je můžete získat? Stačí nám napsat na náš e-mail - cool@iprima.cz ! Prvních deset diváků vyhrává 1 lístek pro sebe a 1 pro kamaráda!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný