14. dubna 2018 19:24
Michael Pšenák

Bratislavské Alza Game Center hostilo retro turnaj v CS 1.6

Pamatujete staré dobré časy, kdy nejnovější verze Counter-Strike nebyla Global Offensive? Kdy ještě nebyly žádné skiny? Kdy se chodilo hrát po škole do heren a ne domů ke svému vlastnímu počítači? Jestli ano a rádi byste se do této doby vrátili, dost možná jste dnes navštívili bratislavské Alza Game Center, kde probíhal retro turnaj v legendárním CS 1.6. Jak celá akce probíhala?

Asi všichni máme rádi Counter-Strike. A asi všichni hrajeme už jenom CS:GO. Ale, popravdě, nebylo CSko v dobách 1.6 lepší? Žádné skiny, žádné hádání s ruskými a polskými děti, prostě a jenom pohodové hraní s přáteli. Stýská se vám potom? Jestli ano, tak jste dost možná dnešek strávili v bratislavském Alza Game Center.

Ten totiž hostil akci, s výstižným názvem RETRO turnaj v CS 1.6. Hlavní lákadla? Turnaje o hodnotné ceny od partnerů a také 1v1 showmatch, mezi DEV1M a bladem. Ten se odehrál ve velmi přátelském duchu, vítěz byl ale jen jeden – tím se nakonec stala domácí legenda CS 1.6, DEV1.

[[nid:5015972]]

Zbytek akce už byl ale spíše čistě o vzpomínání na staré dobré časy s 1.6kou. Hrály se sice i turnaje, ve kterých dominoval především stevo2k, fanoušek celku Cloud9, ale ty hlavní 100% nebyly – primární byla zkrátka atmosféra akce a ta byla perfektní.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný