24. února 2018 18:26
Michael Pšenák

1. kvalifikace do COOL ligy přivítala 46 týmů

Krásný počet 46 týmů uvítal Hearthstone COOL týmovou ligu. Dlouho očekávaná soutěž byla domácí komunitou přijata opravdu vřele a hned úvodní kvalifikační turnaj o 7. a 8. slot v lize, z celkových 12, nabízí vystoupený řady velice zajímavých sestav.

1. kvalifikace do COOL týmové ligy vypukla dnes v 14:00 a díky vysokému počtu registrovaných čtyřčlenných týmů se muselo sáhnout k pavouku pro 64. Když si projdeme seznam účastníků, tak zde kromě tradičních týmů najdeme premiéru nEophyte, čtveřici sestav Inaequalis i kombo Alesh, Pokrovac a Swissking. Dohromady se dali takové noví eSubáci Findan a Valdaboy s Jarlou a Mirrarim, což je papírově největší favorit celé kvalifikace. Drápky jistě vytáhne i Team NARCIS nebo Pardubovy buchtičky. Pořád jde však o nevyzpytatelný RNG svět Hearthstone a zapomínat nemůžeme ani na outsidery, kteří určité šance získat postupové místo mají.

Celá kvalifikace vyvrcholí v tentýž den a fanoušci se mohou ve večerních hodinách těšit i na živě komentovaný přenos Petra 'CzechCloud' Žaluda s Albertem 'Horaczio' Teimlem, kteří si na paškál vezmou semifinálové zápasy a následné finále. V tom již jistí postupující do COOL týmové ligy budou hrát o bonusovou odměnu 5 000 Kč, vítězné kvarteto bere 3 500 Kč. Po hodinách soubojů nakonec postoupili celky riSing eSports (Arakoj, zolike, Amelyx, onekillercz) z prvního místa a nEophyte (Eratrion, Cocon, Siki, Norwis) z místa druhého, gratulace!

Sledujte hru HearthStone COOL liga - 1. kvalifikace od uživatele CoolPrima na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný