8. března 2015 23:15

Vychutnejte si Krvavou hostinu Primy COOL

Připravte si gumáky, v téhle filmové sérii to bude pěkně klouzat!

Pokud máte pocit, že teď program Prima COOL nabízí příliš mnoho sportu, nevěšte hlavu – po úterní a středeční fotbalové vsuvce pro vás máme skutečnou lahůdku!

K půlnoci vysílané dva díly trilogie Krvavá hostina totiž jako by přišly z dob, kdy cejch béčka neznamenal jenom pochvalu, nýbrž tak trochu i stud z přiznání, že se "takovýhle film může někomu líbit"...

Za trilogií stojí zjevně pološílený režisér s trefným jménem John Gulager. Vypovídající jsou i další filmy z jeho tvorby: Piraňa 3DD a Zombie Night.

V Krvavé hostině 2: Masakr a Krvavé hostině 3: Šťastný konec se Gulager etabloval jako tvůrce, který se nejenže nebojí natáčet přízemní krváky, ale přímo se v nich vyžívá. Gulager přesně ví, co fanoušci hororů chtějí. A nebojí se jim to dodat v řádně koncentrákované formě.

Oba filmy tak popisují marný souboj bizarně poskládané skupinky přeživších prvního dílu s lidožravými potvorami, během něhož nebude nouze o hektolitry umělé krve, vyceněná kusadla, trapné vtípky ani o ultraexplicitní záběry – a to jak na vražděníčko, tak i množinu odhalených poprsí (ženských). Prozradili bychom vám ze zápletky více, ale nalijme si čistého červeného vína – o příběhové nuance tady skutečně nepůjde.

Odkud v téhle sérii vane vítr, napoví třebas jméno jedné z postav třetího dilu: Jean-Claude Seagal...

Z další potravy se tu představí i skupina mexických wrestlerů nebo holčičí motorkářský gang, tedy žánrové typy, díky nimž je o zábavu postaráno. Uzavírejte sázky, kolik minut stopáže která postava vydrží.

Krvavá hostina je tu zkrátka pro všechny milovníky pořádně krvavých steaků, primitivních hororových slasherů a mrzkého vkusu obecně. A to myslíme jenom v tom nejlepším slova smyslu!

Nadlábněte se s Prima COOL v úterý a ve středu večer – nejprve ve 23.50 a den na to od 23.05.

(lol)

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora
Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný