18. června 2020 06:00
redakce Prima Living

Dvanáct do tuctu: Oblíbený komik jako otec příliš početné rodiny. Jak vyřeší problémy?

Kolik dětí vám přijde tak akorát? Jedno, dvě? A kolik byste jich ještě dokázali zvládnout? Tři nebo snad i čtyři? Prošedivělý sympaťák Steve Martin vám ve filmu Dvanáct do tuctu ukáže, jak vypadá rodinná idylka s dvanácti potomky.

V sobotu od 18.10 na Prima MAX uvidíte, že tucet opravdu není malé číslo. Tom Baker je ve svém životě docela spokojený. Jeho práce jako sportovního trenéra ho baví a doma na něj čeká opravdu velká rodina v podobě milující ženy Kate a dvanácti dětí. Říkáte si, že to číslo je prostě šílené? Dohromady to Tom s Kate docela dobře zvládají.

Jednoho dne ale Kate dostane dopis od prestižního nakladatelství, ve kterém se píše, že vydají její knihu a zvou ji na promotion akci do New Yorku. Nejlepším řešením by samozřejmě bylo sbalit celou rodinu a vydat se na výlet.

Jenže Timovi se ve stejnou dobu splní jeho sen v podobě trénování univerzitního mužstva, a tak se celá rodina musí přestěhovat. Manželka si svoji příležitost také nemůže nechat ujít.

A tak je na Timovi, aby se postaral o všechny děti a uvedl rodinu do nového sousedství v tom nejlepším světle. Jak se s tímto nelehkým úkolem dokáže vypořádat? Tahle bláznivá americká rodinná komedie je pro účely oddechu zkrátka ideální.

Pár důvodů proč snímek Dvanáct do tuctu nevynechat:

  • V hlavní roli neuvěřitelně milý Steve Martin (Hlava rodiny 1 a 2, Burani ve městě, Trhák pana Bowfingera, Dům naruby)
  • V roli matky starostlivá a pečující Bonnie Hunt (Jumanji, Beethoven)
  • Především slečny určitě ocení neodolatelného Toma Wellinga ve vedlejší roli (Smallville)
  • Ani pánové nezůstanou ochuzeni díky půvabné blondýnce Hilary Duff (Moderní Popelka)
  • Režie v rukou úspěšného Shawna Levyho(Líbánky, Růžový panter, Noc v muzeu)

Komedii Dvanáct do tuctu uvidíte v sobotu od 18.10 na Prima MAX.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný