28. července 2023 12:56
Adam Vala

Běhat s vámi nepůjde. Američanka má tak velká prsa, že jí to lékař zakázal

Modelka z Texasu se chlubí tak obřím poprsím, že má od lékaře například zakázáno chodit běhat. Rozhodnutí pořídit si však implantáty nelituje.

Říká si Katy Ann, na jejím Instagramu stojí, že se živí jako účetní. Ten pravý přísun peněz ale poteče zřejmě odjinud. Američanka se totiž věnuje taky soukromému „modelingu“, od většiny modelek ji přitom dělí doslova jedna velká fyzická přednost. Velikost jejích prsou.

Katy totiž před nějakým časem podstoupila plastickou operaci, při které přešla z velikosti C na DD. Vyšlo ji to sice v přepočtu zhruba na 830 tisíc korun, svého rozhodnutí však nelituje. Většinu z toho totiž pokryli její zámožní „sponzoři“, kteří do jejího těla investovali už dříve horentní sumy, a ona se teď navíc cítí mnohem šťastnější a víc sexy.

Extrémně velké poprsí s sebou ovšem přineslo i řadu nevýhod. Tak například nakupování podprsenek je teď pro Katy peklo. Často si dokonce musí nasazovat hned troje, aby její ňadra vůbec udržely. To ale není jediná věc, kterou musela kvůli svým přes 4,5 kg vážícím prsům změnit. Od lékaře má například zákaz běhat, neměla by chodit ale ani na horskou dráhu, velice obtížným se stalo plavání a celkově se zkrátka musela začít vyhýbat všem aktivitám, při kterých může dojít k…poskakování.

Nicméně pokud by vám modelky začínalo být maličko líto, pak vězte, že o nic takového nestojí. Katy podle svých slov žije báječný plný život se spoustu aktivit a zážitků, který by asi neměla, kdyby nevypadala tak, jak dnes vypadá. Občas zkrátka musíte něco obětovat, abyste mohli získat něco jiného.

Zdroj: Outkick

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný