20. června 2017 17:13

Filmový Kapitán Amerika by mohl po Avengers 4 skončit. Jeho představiteli totiž vyprší smlouva

Kteří superhrdinové se v roce 2019 možná objeví v kině naposledy?

V květnu 2018 nás čekají Avengers 3 a v květnu 2019 Avengers 4. Marvel už dlouho tvrdí, že půjde o velkolepou kulminaci jeho filmového vesmíru, a i když se samozřejmě bude pokračovat, spousta věcí prý bude po Avengers 4 výrazně jiná.

Správně tušíte, že se konkrétní změny důsledně tají. Chris Evans, představitel Kapitána Ameriky, teď ale prozradil, že rozhodně hrozí odchody některých stěžejních superhrdinů. Konkrétně jeho smlouva s Marvelem vypršela Avengers 3 a bylo ho potřeba přesvědčit o tom, proč by se měl zúčastnit i čtyřky. Co nakonec zafungovalo? Avengers 4 prý „všechno zakončí“, takže se Evans nakonec rozhodl, že v nich nechce chybět.

Samozřejmě vůbec není jasné, co tahle věta znamená. Marvel má už nyní v plánu třeba Strážce Galaxie 3 a není pochyb o tom, že se chystají minimálně trilogie pro Doctora Strange, Black Panthera nebo Captain Marvel, jež do Avengers 4 uvidíme vždy jen v jedné sólovce. Zřejmě je tedy řeč o staré gardě, která už bude mít své trilogie za sebou – Iron Manovi, Kapitánu Amerikovi a Thorovi.

Právě tyhle postavy by mohly do velké míry (anebo úplně?) vyklidit pozice, aby převzala štafetu nová krev. Vzhledem k jejich popularitě se ale jen těžko věří tomu, že by jim dal Marvel volno, takže počítejte spíš s novými smlouvami a značným rozšířením avengeří party.

Evansovo vsazení na zakončení dosavadního příběhu, jenž Avengers vede do velké bitvy s Thanosem, by se každopádně nemělo brát na lehkou váhu. Třeba Downey by mohl být pro Marvel tak drahý, že se bude muset mantl Iron Mana předat někomu jinému. Možností je ostatně hned několik, tak uvidíme, co se nakonec bude dít!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný