29. prosince 2017 11:10

Americký chopper vám ukáže další parádní motorky! Premiérové díly běží na Prima COOL každý všední den v 16.10

Nejlépe vytuněné Harleye najdete v moto dílně Orange County Chopper na sever od New Yorku. Otec a syn Paul Teutul senior a Paul Teutul junior tady staví speciálně upravené motorky, které jsou jedinečnými uměleckými díly. Jenže jejich každodenní dřina a snaha stihnout šibeniční termíny nejsou žádnou projížďkou růžovou zahradou. Každý z nich má úplně jinou povahu, zato oba rádi trucují. To vede k nekonečnému škádlení a výbušným, ale neuvěřitelně zábavným hádk

Třetí řada stále oblíbenějšího kultovního seriálu Americký chopper zachycuje další každodenní škádlení, hádky i úspěchy jednoho zvláštního týmu, složeného z otce a syna. Kníratý, potetovaný zakladatel celého podniku Paul Teutul senior a jeho nesmírně nadaný hlavní designér a výrobce Paul Teutul junior vedou společně moto dílnu Orange County Choppers. Podnik se sídlem necelých třináct kilometrů na sever od New Yorku je zaměřený na speciální úpravy Harleyů.

Otec a syn mají naprosto rozdílnou povahu a oba rádi trucují. Jak se snaží stíhat šibeniční termíny a dokončit včas motorky, které jsou jedinečnými uměleckými díly, jejich střety často vedou k nebezpečně výbušným, ale neuvěřitelně zábavným hádkám a veselým momentům.

Nechybějí slavné tváře (nejen) motorkářského světa, seniorovy výbuchy vzteku, jež se za dobu vysílání staly absolutní klasikou, ani detailní pohled na všechny nádherné choppery, které mladý Paulie vymyslí. Ve třetí řadě se mimo jiné staví motorka pro legendárního konstruktéra automobilu Carolla Shelbyho a junior dostane možnost sestrojit si chopper svých snů.

Zajímavosti:

  • Seriál se vysílal od roku 2003 do roku 2012. Na rok 2018 se chystá nové pokračování.
  • V roce 2009 po zvlášť divoké hádce Paul junior odešel z firmy svého otce a založil si vlastní podnik s názvem Paul Jr. Designs. Otec a syn pak spolu soupeřili před kamerami v seriálu American Chopper: Senior vs. Junior.
  • Díky popularitě seriálu vznikly dvě videohry: American Chopper a American Chopper 2: Full Throttle.

Třetí série Amerického choppera na COOLu začíná 1. ledna v 17.00. Další epizody poběží každý všední den v 16.10.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný