8. ledna 2018 15:31

7 filmových borců, kteří se chlubí luxusním knírem

Kdo bez porostu pod nosem nedá ani ránu?

Když uděláte reality show o stavění motorek (no dobře, chopperů), je jasné, že si nevystačíte jenom se záběry z garáže. Stejně jako Americký chopper, který běží na Prima COOL každý všední den v 16.10, musíte disponovat i jistou porcí motorkářské atmosféry. A to znamená i hustou přítomnost ovousování! Na počest ústředního knírače Amerického choppera jsme vzpomněli, kteří legendární hrdinové stříbrného plátna měli nejlépe uděláno pod nosem.

07) Bronson

Vychytralý britský filuta s tváří (a knírem) Toma Hardyho byl něco jako Bane reálného světa. Jenže zatímco z Batmanova záporáka jsme si přítomnost kníru mohli jenom představovat… Bronson si filtroval vzdoušek jenom přes své chmýří!

06) Zardoz

Ačkoliv byl Zardoz označen jako nejhorší film Seana Conneryho, my tak příkří nebudeme – když nic jiného, Zardoz nám dodnes zachoval fantastickou atmosféru sedmdesátkového bizáru, který se jen tak nevidí. Conneryho knír byl navíc tou méně divnou součástí jeho kostýmu.

05) Machete

Opravdoví chlapi snídají hřebíky, dostanou každou roštěnku, na kterou se podívají, a disponují knírem, který by překvapil i yettiho. Alespoň podle Macheteho!

04) Inspektor Clouseau z Růžového pantera

Také nejslavnější z nejhloupějších detektivů světa si pěstuje velmi specifický typ fousů. Clouseau možná není tak populární jako Sherlock Holmes, co by to však bylo za Francouze bez špetky viditelné elegance…

03) Jules Winnfield z Pulp Fiction

Kdo by mohl zapomenout na legendární knír Samuela L. Jacksona z Pulp Fiction? Pravda, jeho afro přebilo veškeré další ochlupení, celkový dojem vlasatosti byl však dán skupinovou spoluprací!

02) Ron Burgundy ze Zprávaře

Knír, to jsou často sedmdesátá léta jako vyšitá – nelze se tak divit, že krom Hříšných nocí byl knír i v hlavní roli legendárně nahlouplého Zprávaře.

01) Borat

Jenom jeden nadčlověk však disponuje knírem, který dobyl svět. Borat Sagdijev nám přinesl komedii pro 21. století a ruku v ruce s tím i vizáž, která dodnes nepřestává… fascinovat. Boratovy typické plavky by zkrátka bez kníru byly poloviční!

Americký chopper běží na Prima COOL každý všední den v 16.10.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný