17. dubna 2018 10:11

Vzestup a pády. V další víkendové porci American Crime Story: Versace

V hlavě mladého Andrewa se zrodí nový plán, jak přijít k penězům. Pokusí se vetřít do přízně movitého páru a nechat se živit. Gianny má zdravotní problémy, firmu může zachránit Donatella. Všechno se však nebezpečně komplikuje. Pokračování seriálu American Crime Story: Versace sledujte v sobotu a v neděli od 21.55.

Andrew pracuje za malý plat v drogerii a touží stát se bohatým a úspěšným. Zatím ale netuší jak.

Vynalézavý hoch se pokusí nastoupit do eskortní agentury, ale neuspěje. V jeho hlavě se ale zrodí zcela nový plán. Pokusí se vetřít do přízně starším gayům a nechá se vydržovat. Díky své chytrosti a inteligenci brzy slaví první úspěchy.

O přednostech Andrewa nepochybuje ani jeho matka. Podívejte se na ukázku ze sobotního dílu:

Postarší gay Lincoln si ho vydržuje a platí Andrewovi nemalé peníze. Jeho trpělivost ale dojde ve chvíli, kdy se Andrew seznámí s Davidem a prožijí spolu noc v luxusním hotelu, který zaplatí samozřejmě Lincoln. Ten si zkouší najít novou zábavu, ale právě to se mu stane osudným. Je brutálně zavražděn. Andrew tedy svou pozornost obrátí k Lincolnovu příteli Normenovi.

Gianni Versáce má zdravotní problémy a pokouší se přesvědčit Donatellu, že se musí víc zapojit do chodu firmy, aby ji mohla převzít.

První šaty. Gianni učí Donatellu, jak navrhovat:

Hned v neděli večer mrazivý příběh vraha i slavného návrhářského klanu pokračuje. Děj se vrací ještě dál do minulosti, tentokrát do dětství Gianniho i Andrewa. Zatímco Gianni sklízí posměch, protože se jako kluk věnuje čistě ženské činnosti – šití, Andrew prožívá bezstarostné dětství. Jeho otec Modesto získal novou práci burzovního makléře a všechno se jim daří.

Andrew nastoupí na prestižní školu, užívá si otcovu přízeň a přijímá jeho dárky. Jeho sourozenci takové štěstí nemají. Jednoho dne u nich doma zaklepe FBI a ukáže se, že Modesto není tak skvělý makléř, jak se zdálo. Prodělal obrovskou sumu peněz, okrádal lidi, a tak utíká zpátky na Filipíny. Andrew nejdřív nevěří, že by je otec takhle opustil.

Vydá se za ním, ale po nepříjemném rozhovoru si uvědomí, že všechno byla jedna velká lež. Vrací se domů a hledá si práci, aby měl alespoň nějaké peníze.

7. a 8. díl seriálu American Crime Story: Versace sledujte v sobotu a v neděli od 21.55 na Prima KRIMI

American Crime Story: Versace

(Krimi / Životopisné drama, USA, 2018)

Režie: Ryan Murphy

Scénář: Tom Rob Smith

Kamera: Nelson Cragg, Simon Dennis

Hudba: Mac Quayle

Hrají: Darren Criss, Édgar Ramírez, Ricky Martin, Finn Wittrock, Max Greenfield, Nico Evers-Swindell, Penélope Cruz, Annaleigh Ashford, Luke Albright, Arriane Alexander, Will Chase, Brett Edwards, Mike Farrell, Jay R. Ferguson, Cody Fern, Christine Horne, Judith Light, Charles Maceo, Cathy Moriarty, Dascha Polanco, Lavinia Postolach a další.

Související téma: Víte, čím se liší sériový vrah od masového?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný