13. dubna 2018 10:11

V hlavě vraha Versaceho. Velmi surrealistické, říká jeho představitel Darren Criss

Pokračování seriálu American Crime Story: Versace vás tento víkend podrobně seznámí s chladnokrevným vrahem módní ikony Ginniho Versaceho i poodhalí jeho zvrácenou osobnost.  Co z případu uvidíte ve 3. a 4. epizodě i jak sám představitel Cunana prožíval roli bestie? Čtěte dál.

V sobotním 3. dílu série American Crime Story: Versace, který začíná ve 21.55 na Prima KRIMI vedou další kroky vraha Andrewa Cunanana (Darren Criss) do domu staršího páru Leeho a Marilyn, který patří k chicagské smetánce. Lee se stane další obětí Andrewova vražedného řádění a Marilyn se musí rozhodnout, zda zveřejní manželovu skrývanou orientaci, nebo bude zločin maskovat.

Hned v neděli večer mrazivý příběh pokračuje. Nenápadný Andrew s tváří brýlatého slušňáka tentokrát tráví víkend u svého přítele Davida. David je ale zamilovaný do kamaráda Jeffa. Co na to Andrew? Jeffa zabije a začne Davidův život měnit v noční můru…

Podívejte se v předpremiéře na vrahovo řešení neopětované lásky:

Roli Andrewa Cunanana v seriálu věrohodně zahrál americký herec, zpěvák a muzikant Darren Criss, který na sebe upozornil už rolemi v seriálech Glee, American Horror Story a Městečko Eastwick. Je zakladatelem a spolumajitelem hudebně-divadelní společnosti StarKid Productions.

Darren Criss: Snažíme se vytvořit něco krásného z něčeho hrozného a temného

Postava vraha Versaceho a dalších mužů se zkušeným hercem otřásla: „Skutečně natáčet v jeho domě a být v jeho hlavě, duši a srdci je velmi surrealistické. Nenatáčíme v žádných hollywoodských studiích. Tohle je to místo. Tohle jsou ty schody. Tohle je ta brána a ten bazén. Z celé struktury tohoto domu a jeho žil proudí Versaceho přítomnost," podělil se Criss o své pocity z natáčení série American Crime Story: Versace přímo v sídle módního návrháře, kde vydechl naposledy.

"Vědomí toho, že tu není a že už není mezi živými, vás okamžitě donutí uvědomit si ten pocit prázdnoty. Někdo tu chybí. Vědomí toho, že jsem schránkou muže, který může za to, že Versace už není mezi živými, mne opravdu těžce zasáhlo. My se tu snažíme vytvořit něco krásného z něčeho hrozného a temného. Doufáme, že příběh vytvoří jakési světlo, že vytváříme něco, co bude spíše osvětlující, než deprimující,“ vzpomíná herec, který mimo jíné působil a působí jako mluvčí několika charitativních organizací, jako jsou UNICEF nebo Rock The Vote. Podporuje organizaci Amnesty International.

Související téma: Víte, čím se liší sériový vrah od masového?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný