12. dubna 2017 17:22

POZOR, SPOILER: Vin Diesel zvažoval návrat Paula Walkera. Je nakonec v Rychle a zběsile 8 nebo ne?

Pokud byste v tom chtěli mít jasno...

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY Z RYCHLE A ZBĚSILE 8

Loni v září se provalilo, že Vin Diesel touží po návratu zesnulého Paula Walkera (respektive Briana O'Connera) do série Rychle a zběsile. Prý chtěl fanouškům ukázat, že se má jeho filmový kámoš pořád dobře, takže kontaktoval Walkerovu rodinu a chtěl vědět, jestli by jim nevadil Paulův (krátký) digitální návrat v některém z dalších dílů.

Už tehdy nebylo jasné, zda mluví přímo osmičce nebo až o devítce nebo desítce. A vlastně jsme se ani nedozvěděli, jak reagovala Walkerova rodina. Jednu věc teď ale jistě víme – v Rychle a zběsile 8 Brian O'Conner není.

Walkerův hrdina se nezastaví ani ve flashbacku nebo archivním záběru, a dokonce ani na fotce, kterou použily trailery (zřejmě se vystřihla). O Brianovi se pouze v jednu chvíli mluví, když Letty vysvětluje, že se do ničeho nesmí zatáhnout ani on, ani Domova sestra (a Brianova přítelkyně) Mia.

O'Connerovic rodinka (Brian s Miou mají syna Jacka) si tedy užívá poklidný život mimo kriminální sféry. Jste za jejich odstřižení od filmů rádi? Anebo doufáte, že se Paul Walker objeví alespoň v devátém díle? Dejte vědět v diskuzi, nás by absence digitálního Paula každopádně vůbec netrápila.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný