19. dubna 2018 22:28
Michael Pšenák

Máme za sebou dvě kola 1. COOL ligy

Ten čas ale letí! Spousta z nás má ještě v živé paměti zápasy z první kvalifikace a my přitom máme za sebou druhé kolo 1. COOL ligy! Co přineslo?

Podobně jako to minulé, jste mohli i toto kolo sledovat živě na streamu CoolPrima. O komentář se postaral Shadye, který shrnul dosavadní průběh COOL ligy už dost jasně v našem rozhovoru, a Lelek, o zábavu tedy bylo postaráno. Jak ale druhé kolo probíhalo, co se samotného Counter-Strike týče?

V prvním BO2 utkání na sebe narazily celky Team Brute a Team Gravity a rozhodně bylo na co koukat! První zápas vyhráli borci z Team Brute až po velmi vyhroceném střetu se skóre 16-13. Na druhé mapě už KAPARZO a spol. ukázali, kdo je tady favoritem a s Brute si bez problémů poradili.

Velké překvapení přišlo už v druhém utkání – Team XD, který se těsně před začátkem rozpadl a COOL ligu už tedy nejede ve své aktuální sestavě, si poradil s celkem, který nabrala eSuba. eSubáci ale své nové angažmá moc úspěšně nezačali – teckoo a spol. byli dvakrát nad jejich síly.

Druhý den započal zápasem mezi ECLOT Gaming a Majestic Lions. I zde jsme očekávali vyrovnaný střet, ten ale přineslo až druhé utkání. V prvním sice ECLOT kousali, ML si s nimi ale bez problému poradili rozdílem 16-7. Ani v druhém zápase to bandě z ECLOT nevyšlo – tentokrát ale opravdu těsně, dokázali urvat pěkných 14 kol.

Nakonec uvítala 1. COOL liga hlavní hvězdy, hráče z Alza.eXtatus. Ti narazili na rovněž populární pětku kolem Hulkuna, Avengers. A i když se Avenger snažili, zde to prostě nešlo – eXtatusáci brali dvě výhry.

O co vůbec hráči v 1. COOL lize bojují?

  • 1. místo: 50 000 Kč + 1 000 MČR bodů
  • 2. místo: 20 000 Kč + 600 MČR bodů
  • 3. místo: 10 000 Kč + 400 MČR bodů
  • 4. místo: 300 MČR bodů
  • 5. místo: 240 MČR bodů
  • 6. místo: 220 MČR bodů
  • 7. místo: 200 MČR bodů
  • 8. místo: 180 MČR bodů

Záznam z prvního dne druhého kola:

Záznam z druhého dne druhého kola:

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný